Evga-pytanie odnośnie reklamacji

Witam serdecznie!

Gdzie można reklamować produkty EVGA, gdzie trzeba odesłać, żeby zareklamować produkt tej firmy-awaria. :slight_smile:

E-Mail piszesz tutaj http://www.evga.com/myevga/getsupport/. Wiem, że EVGA dawało dłuższą gwarancje po rejestracji produktów zaraz po zakupie. Wiem, że znajomy reklamował u nich Ge-force 8800 Ultra czy GTX chyba po dwóch latach od zakupu (spaliła się). Wysłał do nich kartę, a oni wysłali mu jakiegoś Ge-Force 9800 o podobnych parametrach z tego względu, że już nie mieli na stanie jego 8800.Ogólnie firma z reklamacji wywiązuje się na 100%, a nawet więcej ;).

a to wiem czytałem na jakimś forum, co kolega prowadził wywody na temat czy nie powinni mu odesłać 8800 a nie dawać model nowy inny etc…

czyli ogólne istnieje ta zasada, że po zarejestrowaniu się na stronie gwarancja jest przedłużana na 10lat czy dożywotnio, gdzieś tam czytałem, tylko nie wiem która, teza jest prawdziwa. Wydaje mi się, że po zarejestrowaniu produkty na stronie dostaje się 10lat gwarancji, czekam na potwierdzenie, pozdrawiam.