Ewido 4 czy Windows Defender

No właśnie który lepszy? Który mniej obciąża system? Szybciej skanuje i więcej wykrywa? Tyle pytań a żadnej odpowiedzi… :stuck_out_tongue:

PZDR!

Jeden drugiemu nie przeszkadza, możesz stosować obydwa. Co jeden nie znajdzie wykryje drugi i po ptokach 8)

Eeee no ale bez przesady :stuck_out_tongue: Mam jeszcze outposta a on też ma w sobie modół anty spyware ;] Wiem że po zainstalowaniu ewido w pamięci pozostaje proces control.exe który troszku ciągnie jej a ni jak nei idzze go wyłączyć… I właśnie takie pytanko który jest w tym lepszy :slight_smile: Wiem że wersja 3.5 ewido była niczego sobie ale teraz po przejęci przez girsotf cos czuje że poziom spadnie go poziomy avg… Napomiast Windows Defender do beta 2 Microsoft AntySpyware, który z kolei został przejęty przz M$ a był także aplikacją godną uwagi ale nei wiem czy m$ nie pozmieniał za bardzo go na “swój” sposób… No i dalej nic nie wiem :stuck_out_tongue:

PZDR!

że co ?? Microsoft przejął własny produkt … :-k :-s

szakal175 zrób tak jak mówił fiesta 8)

Nie. M$ przeją ten program i nazwał g microsotf antyspyware a później w def…

Polecam zainstalowanie obu programów, są naprawdę dobre, chociaż windows defender jest w fazie beta, sprawuje sie bardzo dobrze

szakal175 proponuję zrobić tak:

na stałe zostawić włączony moduł antispyware w outpoście.

Do tego zainstalować Windows defender lub/i ewido.

Po instalacji wyłączyć w tych programach (ewido, defender) rezydentny monitor.

Skanować system ręcznie tymi programami co jakiś czas: np. co 2 tygodnie.

z tego co wiem to jest to dopiero wersja beta

od siebie z tych dwóch polecam :

:arrow: http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=16762

lecz nie widze przeciwskazań aby zainstalować dwóch … :slight_smile:

zgadza się … obydwa programy są dopiero w wersjach beta … no cóż powiem to samo co moi poprzednicy … zrób tak jak radzi aju zostaw jeden monitor właczony czyli ten w outposcie a windows defender i ewido wyłącz ( chodzi mi o ochronę w czasie rzeczywistym ) , rób update tych programów i skanuj co jakis czas kompa nimi