Ewido ciągle coś znajduje

Usunołem spyware doctora , ściągnołem Ewido Anti-Malware, po zainstalowaniu i update, zrobiłem skanowanie systemu za pierwszym razem znalazł 31 syfuf potm 17 następnie 14 i znowu 14 czy to ma koniec :frowning:

może coś źle robię proszę o pomoc czy mam tak skanować aż do bólu :mrgreen:

Daj loga z HijackThis http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654 .

Wklej to co znalazł ewido

Po co, miał nie dawno sprawdzanego

Podczas gdy wykryje syf zaznaczasz opcje Perform action with all infections a w Perform action ustawiasz na Remove i ok

Dodam jeszcze że jak ewido skanuje system jest strasznie masakra powolny czy tek powinno być? A oto mój log:

przy spyware doctor nie miałem tak spowolnionego systemu :frowning:

to samo dzieje się jak wchodzę na stronę dobreprogramy bardzo długo się otwiera że aż trochę za :evil: lub co chwilę wyświetla się informacja że mam podać nazwę urzytkownika i hasło i tak co zmiana strony to samo :evil:

A to scan report:


ewido anti-malware - Scan report


  • Created on: 15:47:07, 2006-03-13

  • Report-Checksum: A4F9BC0

  • Scan result:

:mozilla.23:C:\Documents and Settings\KRZYSIEK\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\q8rjkupe.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Adocean : Cleaned with backup

:mozilla.24:C:\Documents and Settings\KRZYSIEK\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\q8rjkupe.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Adocean : Cleaned with backup

:mozilla.79:C:\Documents and Settings\KRZYSIEK\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\q8rjkupe.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Euroclick : Cleaned with backup

:mozilla.80:C:\Documents and Settings\KRZYSIEK\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\q8rjkupe.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Euroclick : Cleaned with backup

:mozilla.81:C:\Documents and Settings\KRZYSIEK\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\q8rjkupe.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Euroclick : Cleaned with backup

:mozilla.167:C:\Documents and Settings\KRZYSIEK\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\q8rjkupe.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Adocean : Cleaned with backup

:mozilla.168:C:\Documents and Settings\KRZYSIEK\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\q8rjkupe.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Adocean : Cleaned with backup

:mozilla.178:C:\Documents and Settings\KRZYSIEK\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\q8rjkupe.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup

:mozilla.199:C:\Documents and Settings\KRZYSIEK\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\q8rjkupe.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Adocean : Cleaned with backup

:mozilla.200:C:\Documents and Settings\KRZYSIEK\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\q8rjkupe.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Adocean : Cleaned with backup

:mozilla.203:C:\Documents and Settings\KRZYSIEK\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\q8rjkupe.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Googleadservices : Cleaned with backup

:mozilla.242:C:\Documents and Settings\KRZYSIEK\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\q8rjkupe.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Googleadservices : Cleaned with backup

:mozilla.256:C:\Documents and Settings\KRZYSIEK\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\q8rjkupe.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Weborama : Cleaned with backup

:mozilla.333:C:\Documents and Settings\KRZYSIEK\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\q8rjkupe.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Esomniture : Cleaned with backup

:mozilla.343:C:\Documents and Settings\KRZYSIEK\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\q8rjkupe.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Esomniture : Cleaned with backup

:mozilla.348:C:\Documents and Settings\KRZYSIEK\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\q8rjkupe.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Esomniture : Cleaned with backup

:mozilla.351:C:\Documents and Settings\KRZYSIEK\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\q8rjkupe.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Findwhat : Cleaned with backup

:mozilla.368:C:\Documents and Settings\KRZYSIEK\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\q8rjkupe.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Googleadservices : Cleaned with backup

::Report End

proszę o pomoc co to jest ??? :frowning:

Spokojnie to tylko ciasteczka oczywiście podróżujące :D.Wejdz w explorer i narzędzia.Potem kliknij w opcje internetowe i kliknij na opcję usuń pliki.I po sprawie.

Oczyść w Firefoxie cookie - poszukaj w opcji przegladarki

do usuwania takich zbednych plikow przyda sie rowniez CCleaner

:arrow: http://dobreprogramy.com/index.php?dz=2&t=88&id=1125

:slight_smile:

Sorki bardzo przepraszam ale gdzie ten explorer i narzędzia i.t.d.

gdzie w firefox poszukać tych opcj przeglądarki ja troszeczkę mniej rozgarnięty jesyem od was :mrgreen: w tych sprawach :frowning:

proszę o prostszy zestaw instrukcyjny.

Iruchom Internet Explorer / Menu Narzędzia / Pocje Internetowe ===::>

1 - Kliknij Usuń pliki cookie i zatwierdź

2 - Kliknij Usuń pliki / Zaznacz Usuń całą zawartość offline i zatwierdź

Menu Narzędzia / Opcje / Prywatność - masz całą listę w oknie

po prawej - klikasz na + po lewej stronie, obok nazwy

i rozwijasz odpowiednie Menu.

Masz też przycisk Wyczyść

Dzięki wszedłem w opcje internetowe i tak zrobiłem .

A co z tą przelądarką w firefox gdzie jest ta opcja??? :?

Złączono Posta : 13.03.2006 (Pon) 16:47

OK. sory nie doczytałem :mrgreen:

Złączono Posta : 13.03.2006 (Pon) 19:35

Jeszcze zapytanie w sprawie ewido może ja źle kasuje te świństwa ewido ma kilka funkcji:

ANALYSIS:

Startup:

save report refresh delete display (tu jest zazwyczaj jest pusto)

Connectionviev:

save report refresh terminate connection

Progres:

save report refresh terminate connection

QUARANTINE:

Refresh restor remove finaly ( tu usówam te syfy )

czy to dobrze czy też nie???