Excel

(Ziomal) #1

Chce zrobic test w EXCELU. Potrzebuje formularza - 20 pytań, a w kazdym po 5 odpowiedzi - co ważne w kazdym pytaniu mozna wybrać max 2 odp, a minimun 1.

Nastepnie formularz musi, przekazywać odpowiednie wartości. Tzn. np. w pytaniu pierwszym mamy odpowiedzi, ktore przekazuja:

a) 1

b) 4

c) 3

d) 5

e) 2

a w pytaniu, drugim:

a) 4

b) 5

c) 2

d) 1

e) 3

itd. Czyli w kazym pytaniu bedzie inaczej.

Nastepnie wybrane wartosci beda sumowane (ile odowiedzi za 5 pktow, ile za 4pkty itd) i w zależności od wyniku będzie pojawiał się opis słowny.

Czy jest ktoś, kto potrafiłby stworzyć coś takiego w EXCELU ?

Moze ktos chcialby sie podjac zrobienia czegos takiego odpłatnie ?

(system) #2

Potrzebujesz to do szkoły? :slight_smile:

(Ziomal) #3

nołp....

...ale do czego jest to mi potrzebne to chyba nie jest najistotniejsze... poprostu potrzebuje :wink:

(Maniooo666) #4

Witam,

ale Cię strumienianin podpuścił. :wink:

Nie otrzymasz pomocy, bo regulamin zabrania odrabiania za kogoś prac domowych. :lol:

(system) #5

To jest bardzo ważne :slight_smile:

Chodzi dokładnie o ten punkt regulaminu:

(Ziomal) #6

ok widze ze panuja tu porzadki... to dobrze

Ale serio mowiac to nie trafiliscie w sedno. Potrzbne jest mi cos takiego dla mojego znajomego. Ma on taki formularz na stronie www zrobiony w php.... chciałby jednak miec go w formie, ktora umozliwia opalanie na komputerze nie podlaczonym do Internetu, co wiecej w formie, ktora umozliwa otwarcie go prawie u kazdego posiadacza komputera (stad pomysl zeby zrobic to w Excelu). Mialem to zrobic sam, ale nie znam sie na tyle, aby zrobic to szybko i dobrze... poza tym narazie jestem mocno zasypany inna robota, wiec szukam kogos, kto moglby to zrobil... nawet odplatnie. Pomozecie ? Bo szkoda prowadzic bezcelowej dyskusji....

(adpawl) #7

Excel średnio się nadaje do robienia ankiet... :?

PHP to już zupełnie inna bajka.

Ale możesz coś takiego zrobić w HTML+JS - Będzie raczej wszędzie chodziło .... :wink:

(Asterisk) #8

Pewnie, ze szkoda. Ewentualni chętni zgłoszą się na PW lub email