Exception Processing Message brak dysku; spowolnienie pracy

Witam serdecznie. Z góry przepraszam, jeżeli coś sknocę w moim zgłoszeniu.

Dzisiaj mój komputer działał sprawnie, do momentu podłączenie do niego pendrive’a. Po przeniesieniu jednego folderu na pulpit pojawiła mi się informacja “System Windows - brak dysku. exception processing message c00000a3 parameters 75b3bf7c 4 75b3bf7c 75b3bf7c”. Informacja pojawia się też przy każdej próbie włączenia pliku wykonywalnego. Oczywiście pendrive został przeskanowany najpierw przez avast7, później raz jeszcze przez 30-dniową wersję testową ESETa NOD32 i nic nie wykryły. Natomiast komputer przeskanowałem (też avastem oraz ESET OnLine Scanner), a także Combofixem, SalityKillerem oraz na końcu Doctor Webem. Avast znalazł (podczas skanowania w trakcie uruchamiania systemu) 12 wirusów (aczkolwiek mam wątpliwość czy niektóre pliki wirusami były), a ESET OnLine Scanner wykrył dodatkowe 5 zainfekowanych plików. Niestety sytuacja nie uległa poprawie. Komputer zaczął nieco mulić i ciągle pojawia się ta informacja o “braku dysku”.

Pendrive był jeszcze potraktowany programikiem flash disinfector (po wszystkim pojawił się jedynie komunikat “done” bez żadnych informacji o usunięciu plików czy pojawieniu się infekcji).

Wrzucam logi ze skanów OTL oraz Combofixem, prosiłbym o radę i pomoc.

OTL: http://www.wklejto.pl/126870

EXTRAS: http://www.wklejto.pl/126871

ComboFix: http://www.wklejto.pl/126873

Dodane 09.06.2012 (So) 16:19

Przepraszam, że umieszczam kolejnego posta, ale niezmiernie bym prosił o przeanalizowanie logów i doradzenie co z tym fantem uczynić. Bardzo proszę o pomoc.