Explorer.exe - Błąd aplikacji

explorer.exe - Błąd aplikacji

Zawsze wystepuje pod tym samym kodem co na obrazku.

Dzieje się tak gdy wyłączam komputer.

explorer.png

Może przez procesy, jakieś od usługi, czy aplikacji, które nie wiedzą, kiedy się zamknąć, to i explorer.exe głupi, też nie wie, kiedy się zamknąć. U mnie jest ustawione dokładnie tak: http://www.poradykomputerowe.pl/optymalizacja-windows/szybsze-wylaczanie-komputera-z-windows-7.html

Bogdan_G - A może to a może tamto. Jak będziesz wiedzieć dokładnie to wtedy napisz, OK :) Bo jakbyś wiedział do czego doprowadzi mnie ten kod podany na screenie to byś wiedział gdzie lezy problem… A ja właśnie sam rozwiązałem tą zagadkę :smiley: A Ty dalej gdybaj, pisząc “MOŻE”

Jak sobie życzysz. To ostatni post.

Konkretnie, to nie podałeś procesu, który po zamknięciu nie zwalnia pamięci. Stąd błędy typu pamięć nie może być read, czy pamięć nie może być written. Trafiło na explorer.exe?  Zalecane sposoby uporania się z problemem, z neta:

Bogdan_G - namieszane to ty masz w głowie kolego. Oj żartuję przecież…Trzeba spokojnie i z wyczuciem podchodzić do sprawy.

wystarczyło ustawić: Użyj nowej karty about:Tabs… Zwyczajnie zepsuła się sesja…

 

W Necie- to wiele bzdur wypisują, trzeba radzić sobie samemu ;D

I po co ta re-instalacja systemu ? No po co ? Chyba, żeby stracić czas na wgrywaniu systemu, sterów i programów…