Explorer.exe i zamykanie tego procesu

witam mam nstępujący problem w czaise normalnej pracy kompa znikły wszystkie ikony i pasek więc pomyślałem że zakończył działąnie explorer.exe i tak się stało no to odpaliłem ten proces raz jeszce a po chwili znowu to samo i tak w kółko nieraz znikną ikony + pasek i same się pojawiają i znowu. co na to poradzić?

nie załapałeś coś przypadkiem ??

na początek przeskanuj komputer ,ewentualnie w odpowiednim dziale na forum Ci pomogą fachowcy tzn :

tutaj :wink:

A pokazuje Ci sie komunikat:

"Wystaąpił problem z aplikacja explorer.exe i zostanie ona zamknięta"

Sprawdź czy w kluczu

HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon

czy jest jest wpis

"Shell" = Explorer.exe.

Daj loga z Hijacka. Niech ktoś sprawdzi.

komunikat “Wystaąpił problem z aplikacja explorer.exe i zostanie ona zamknięta” nie występuje a wartości w tym kluczu są poprawne. syfu raczej nie poowinnem mieć )dzisiaj komp był skanowany awastem)

Log z hijacka

○LOG :ok:

○start~> uruchom~> eventvwr.msc

nic tam nie ma

bambo-5 jakaś przyczyna chyba musi być powinieneś napisać od jakiego momentu Ci sie tak dzieje ,bo samo tak sie chyba nie zrobiło.

nie czyściłeś rejestru przypadkiem ??

nie ale tak sobie mysle że to sie stało gdy odzyskiwałem dane z partycji f;? (4gb) odzyskiwałem programem r-studio

Moj kumepl mial to samo ale i samo sie naprawilo :stuck_out_tongue:

bambo-5 ja jak mam “poważny” problem z system to …

naprawiam go ,format nieee ni konsola odzyskiwania po prostu R (w odpowiednim momencie) :wink:

jak nie znajdziesz rozwiązania to spróbuj naprawy,reinstalacja Windowsa bez utraty danych…

Poczytaj miałem podobny problem ale go rozwiazałem czytaj

Tu i Tu

podmień explorera.exe z konsoli odzyskiwania

za X: ~> podajesz literę CDROMu