Explorer.exe nie łąduje się przy starcie

Witam system Windows XP na laptopie, po załadowaniu systemu pokazuje się okno logowania (Zapraszamy) i potem już tylko tło pulpitu jest widoczne (tapeta) w trybie awaryjnym to samo. Oczywiście po wykonaniu Alt+Ctrl+Del okno menadżera zadań uruchomienie ręcznie explorer.exe i wszytko ok, ikony pulpitu widać, wszystko działa, może trochę wolniej niż zwykle. Prosiłbym o sprawdzenie loga z HiJakcThis.

Tutaj wszystko się zgadza

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon 

jest wartość typu REG_SZ o nazwie Shell. Dane tej wartości powinny być ustawione na explorer.exe

Załączam log: http://www.wklejto.pl/31553

Pozdrawiam

Jekobb

Dodane 22.04.2009 (Śr) 12:28

Dzięki tym którzy pisali z ofertą pomocy na priv. Problem rozwiązałem w następujący sposób: Uruchomiłem Combofix (uprzednio odinstalowałem oprogramowanie antywirusowe, bo były jakieś konflikty ) usunął jakiś dwa pliki ponowny rozruch komputera, jednak w dalszym ciągu Explorer nie startował samoczynnie. Brak było jakichkolwiek informacji o błędach w dzienniku zdarzeń. Wgrałem nowy plik explorera z płyty windows, odpalenie ponowne komputera wszystko działa. Dla bezpieczeństwa ponowny rozruch komputera w trybie awaryjnym i pełny skan za pomocą: Kaspersky Virus Removal Tool . Wczesniej nie wykrywał, a tym razem wykrył pięć wirusów, usunięte i wszystko działa :-).

Pozdrawiam

Jekobb