Explorer.exe nie włącza sie podczas uruczomienia systemu

(Tomaholk1) #1

otoz mam problem z automatycznym uruchomieniem sie pliku explorer.exe. Po właczeniu komputera wyswietla mi sie pusty pulpit. Dopiero po rozpoczeciu zadania w menadżerze zadanań tematem explorer.exe pojawia mi sie zawartosc pulpitu. jak zrobic aby komputer automatycznie uruchamial sobie ten plik?

(bibut) #2

najlepiej znajdź ten plik i utwórz skrót

Wklej w autostart

(Tomaholk1) #3

gdzie mam znalezc autostart?

(Drobok) #4

Next time szukaj

(Tomaholk1) #5

dzieki za rade. sprobuje tego czego tam radza i sie odezwe ;]

Tomaholk , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(Tomaholk1) #7

zrobilem formata. wszystko dzialalo dobre lecz po zaaktualizowaniu systemu wyskoczyl mi komunikat abym wlaczyl komputer jeszcze raz. zrboilem to lecz po wlaczeniu po wszystkich przygotowaniach w momencie kiedy wyskakiwalo zapraszamy to teraz pokazuje sie ciemnosc na ktorej moge ruszac tylko wskaznikiem myszki. nie raaguje na ctrl+alt+ dalate. menadzer sie nie wlacza(myslalem ze sytucja wczesniejsza znow sie powtorzyla).

komuter wlacza sie tylko w trybie awaryjnym. co moge zrobic?

dadam jeszcze ze zrobilem przywracanie systemu do dnia wczorajszego i bylo dobrze. po ponownym automatycznym aktualizowaniu pojawil sie ten sam problem ;/