Explorer.exe- nie znaleziono składnika, po instalacji IE7

Siemka all. Wczoraj zainstalowałem sobie IE 7 ściągnięte z eMuła. Zainstalowałem i gdy próbowałem włączyć to jak przyszło na ładowanie pulpitu wypadło. “Explorer.EXE-Nie można znaleźć składnika” w okienku “Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono Normaliz.dll. ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić problem.”

Próbowałem szukać na nowym windowsie(na innej partycji) normaliz.dll ale nie znalazło tylko to ściągnięte. Próbowałem podmienić bo znalazło takie dwa pliki to ani jedno ani drugie nie działa. Próbowałem też explorer.exe podmienić ale i to nie działa. Wiem że była jakaś komenda, że skanuje pliki które są inne niż oryginalne i je podmieniało, ale nie pamiętam jej. I nie wiem już co zrobić, nie chce się uruchomić explorer.exe a takto wszystko mogę robić, tylko że nie chce mi się robić formata i wszystkiego na nowo ustawiać.

Z góry wielkie dzięki wszystkim, którzy pomogą lub w ogóle spróbóją.

Plik (Normaliz.dll ) z http://www.dll-files.com/dllindex/downl … 0UJmSCUDlP

załaduj go do c:\windows\system32 ,restart .Powinno zadziałać.

No narazie działa ale explorer.exe się nie chce uruchomić spróbóje go podmienić z konsoli odzyskiwania, bo znalazłem jak zrobić :slight_smile:

EDIT: Nie chce się podmienić :frowning: niby pliku nie znajduje a wszystko napewno dobrze napisane :frowning: Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły, teraz na explorer.exe

Co do explorera spróbuj włączyć ręcznie (START-uruchom-,wpisz explorer.exe

Co do podmiany robić w trybie awaryjnym.

próbowałem uruchamiać ale się nie chce to samo co przy włączaniu. A podmieniałem z konsoli odzyskiwania czyli bootowałem CD Xp i tam R logowałem się na tego wina i wpisałem komende podmienienia ale nie działało :frowning:

Masz legalny system???

Nie.

EDIT: A jaką komende wpisać w uruchom żeby mi się przywracanie systemu włączyło?? bo nie znam a nie wiem też gdzie się podziewa to coś więc przez przeglądaj nie porobie, bo mam monitorowanie na partcje windows-a, a na inne wyłączone to może to by pomogło.

To masz problem :!:

To nie pomożemy :evil:

CZYTAJ! !!

Tego sie obawiałem, to nic. I tak dzięki za pomoc wszystkim, może sam znajde na to sposób.

PZDR