Explorer nie zapamiętuje loginu i hasła

(Olkainaczej) #1

kiedy loguję się na jakąś stronę i zaznaczam żeby zapamiętał login i hasło to on tego nie robi, co więcej - zawsze zapamiętywał dzięki czemu zaobserwowałam problem.

co się dzieje?

(Tomik68) #2

Może zajrzyj do narzędzia ....opcje......zawartość....autouzupełnianie...nazwy użytkowników i hasła w formularzach.

Co tam masz zaznaczone?

(Jack298) #3

Sprawdź czy masz coś takiego

a0e433ea5780727c.jpg

(Olkainaczej) #4

tylko nie mam zaznaczone "monituj o zapisywanie haseł". Zaznaczyć?

(Jack298) #5

Tak.

(Olkainaczej) #6

nic! bo wiecie, chodzi mi o to zeby wchodzac na strone juz mnie automatycznie logowało...

(Jack298) #7

To zależy od strony. Jeżeli widnieje opcja Automatycznie zaloguj przy każdej wizycie to będzie cię automatycznie logować, przy każdym wejściu na stronę. W innych przypadkach, gdzie takiej opcji nie ma (np.Allegro) nie będziesz po prostu musiała wystukiwać hasła od nowa.

(Olkainaczej) #8

no ale właśnie nie robi tego :frowning: na stronach których do tej pory robiło. Na przykład dailymotion.com, a najlepszy jest kurnik.pl który jak zaznaczam że chcę żeby mnie zapamiętywał to mi się wyświetla że moja przeglądarka nie akceptuje cookies, a zawsze mnie automatycznie logowało.

(Konradeu) #9

spróbuj Firefoxa .

(Jack298) #10

Mogę doradzić ci jedynie zmianę przeglądarki na FF.

(Konradeu) #11

Proszę Mnie nie dublować

(Konradeu) #12

Proszę nie dublować postów

(Jack298) #13

alexandra_rijkaard , możesz też zerknąć tutaj

http://www.pctips.pl/news/137155.html

(nowoczesny ma) #14

Mam problem: w bibliotece szkolnej są kompy + internet wiele ludzi tam wbija na takie stronki jak np. Plemiona, Ogame itp. chciałbym jakieś takie konto zakosić ale nie wiem jak ponieważ mają tam najnowszego explorera więc nie wiem jak wyświetlić te Hasła jak wchodzę na narzędzi itp. to tam jest wszystko inne proszę o rade :smiley: najlepiej na gg : 605716 byłbym wdzięczny ;p