Explorer Windows!

Witam! Mam problem z windows explorer … mianowicie jak klikne prawym przyciskiem i dam dostosuj … i chce uzyc małych ikon … to explorer zmienia mi ikony na male ale po jego ponownym uruchomieniu ikony wracaja do duzej wielkosci ? czemu sie tak dzieje mi mo ze jest nadal zaznaczone … male ikony… czy to mozbyc spowodowane tym ze mam wlasny styl w windowsie i uzywam styl xp i mam sproro uslug mikrosoftu … by komp mi chodzil szybciej?

a czy w eksploratorze w opcjach masz włączone coś takiego jak zastosuj do wszystkich folderów lub zapamiętaj ustawienia wyświetlania każdego folderu :-k

zaznaczylem to ale nadal mi zmienia ikony z malych na duze po ponownym uruchomieniu

kurde, ale my się chyba rozminęliśmy pomyślunkiem :smiley:

Tobie chodzi o ikony eksploratora (te u góry pod menu głównym) :roll:

jeśli tak to nie da się zrobić tego jak chcesz gdyż:

:roll:

niektóre style wymagają np. dużych ikon etc.

no lae wlasnie ze akurat w eksploatorze uzywam windosowskixch ikon i mnie dziala!

Złączono Posta : 03.09.2005 (Sob) 12:42

zaczyna mnie juz denerwowac ten explorer … teraz nie moge przegladac zawartosci explorera w jednym oknie… dlczago jak dam … typy plikow to tam jest taka opcja do zaznaczenia na dole " przegladaj w jednym oknie ." ja jej nie moge zaznaczyc czemu???

ja wogóle nie wiem o czym mówisz…

nie mam czegoś takiego :lol:

jakiego masz Windowsa :?:

nacisnij tak … narzedzia / opcje folderow / typy plikow … zaznacz teraz folder plikow … i nacisnij zaawansowane… tam jest wlasnie taka opcja ktorej ja nie moge uruchomic i ktora mi nie dzial i wszytko mi sie otwiera w kolejnych okienkach!

ślepy jestem :?

nie mam czegoś takiego :!:

jaki masz Windows :?: :?: :?:

mam xp z sp2 … jak nie ma czegos takiego jak uruchomisz exploatro to w u gory w pasku sa …narzedzia i tak dalej…

no tak, ale czegoś takiego

to ja doszukać się nie mogę :-s

jak nacisniesz “opcje folderow " to tam jest zakladka … " typy plikow” … teraz jak zobaczysz to wyskoczy ci cala lista typow plikow … jak raz klikniesz na " folder plikow" to nadole [pokaze ci sie przycisk "zaawansowane " i tam jest na dole do zaznaczenia taka opcja

Witam,

Dodam, że u mnie też jest wyszarzona opcja Przeglądaj w tym samym oknie.

Tylko ja już nie wiem, czy chodzi Ci o to,

że ikony zmieniają się na duże, czy o to,

że nie możesz ustawić otwierania w jednym oknie?

Co do tego drugiego, to może łatwiej będzie tak:

Narzędzia->Opcje folderów->Widok (a nie Typy plików)

i odptaszyć Uruchom okna folderów w osobnych procesach?

chodzi o obie sprawy … mam odptaszone i nadal nie moge ustawic otwierania w jednym oknie!

mi tez sie otwieralo w innych oknach

start-> urchom->

regsvr32 /i shell32

mi pomoglo

czy to oznazcz rejstrowania shell32

nie wiem co to oznacza, ale mi pomoglo, gdybym wiedzial to nie szukalbym pomocy

pozdrawiam

regsvr32 /i shell32 !!