Explorer?

Zobaczcie. Ostatnio bardzo często mi się to pojawia. explorer.JPG

Czzego to jest wynik? Dlaczego tak się dzieje? Jak to naprawić? :?

To może być spowodowane różnymi czynnikami :!: Myślę, że to jest jakaś infekcja. Może jakiś dialer czy coś takiego. Poczekaj jednak zanim podejmiesz jakiekolwiek kroki na wypowiedzi innych userów 8)

Jaki tam dialer… wykluczone… ;] Czekam na wypowiedzi innych ;]

Moze masz za maly “Całkowity rozmiar plików stronicowania dla wszystkich dysków”.

Ustawia sie to we wlasciwosciach systemu, zakladka zaawansowane, ustawienia wydajnosci.

Mam ustawione tak:

rozmiar początkowy - 768 MB

rozmiar maksymalny - 1536mb

Na ile zmienić? Czy trzeba w ogóle zmieniać?

http://www.support.microsoft.com/

Mam tak samo wiec blad jest przyczyna czegos innego.

Jakakolwiek tam wartość by była, to i tak nie byłaby powodem tego błędu :stuck_out_tongue:

Z doświadczenia wiem, że te błędy są spontaniczne, a wykrycie ich przyczyny na odległość graniczy z cudem. Przypomnij sobie co robiłeś ostatnio - mniej więcej w czasie, gdy zaczęły się pojawiać te błędy - to pierwszy krok do rozwiązania problemu.

Jeśli nie dajesz rady, a denerwuje Cię to bardzo - to zalecam jedynie formacik. To pomoże na pewno (zbadane doświadczalnie).

Hehe jak zwykle formacik (zbadany doswiadczalnie) lekarstwem na cale zlo. :stuck_out_tongue:

Tia, muszę formata pyknąć :stuck_out_tongue: Jak włączam Windows, pasek łądowania pprzechodzi 12 razy, to b. długo… :o

Wiem, format na pewno pomoże… Jakiś czas temu też miałem ten błąd explorer.exe, zdarzało to sięnawet częściej, potem uspokoiło się, a teraz znowu… ;/ Niedługo zrobię formata. ;]

Nie tak dawno jedna kobieta na tym forum napisała że format jest dla lamerów itd. i miała racje

gdyż jest to najprostszy sposób pozbywania sie problemu i właśnie w ten sposób nigdy nie

dowiesz sie co mogło być przyczyną jakiegoś usterki, pousówaj niepotrzebne programy,

wpisy rejestru możesz do tego wykorzystać programy jv16Power Tools i Reg Cleaner albo

System Mechanic 4 następnie zdefragmętuj dysk i może problem ustąpi.

Ja używam wszyskich tych programów do usówania śmieci z dysku (oczywiscie nie naraz )

jeden program zazwyczaj nie jest w stanie wszyskiego wyczyścić.

Po takim czyszczeniu system zachwuje mi sie jak na nowo zainstalowany a i przy okazji

nic potrzebnego z dysku nie trace.

Nie wiem dlaczego ciągle na rozwiązanie jakiegoś problemu z systemem podajecie poradę FORMAT , czyż byście zapomnieli o czymś takim jak przywracanie SYSTEMU???

Ja nie wiem czy wiesz, ze czesto przywracanie system jest zawodne. Jezeli jestescie takimi przeciwnikami formatowania to podajcie jakies sposoby na naprawe bledu bez tej czynnosci :!:

Baza Wiedzy o Problemach Technicznych

Wyszukiwanie artykułów o Problemach Technicznych w Bazie Wiedzy

http://www.support.microsoft.com/ wystarczy odwiedzić.

Odwiedzilem i co w zwiazku z tym :?: Nie bylo tam rozwiazania problemu :!:

Jeżeli instalowałeś ostatnio nowe stery do czego kolwiek lub nowy sprzęt to mogą one wywoływać te problemy.Adres w pamięci 0x00000000 mówi o zainstalowaniu niezgodnego z windą stera lub sprzętu.

a tu byłeś?

http://support.microsoft.com/default.as … duct=winxp