Explorer?

(boczi) #1

Zobaczcie. Ostatnio bardzo często mi się to pojawia. explorer.JPG

Czzego to jest wynik? Dlaczego tak się dzieje? Jak to naprawić? :?

(system) #2

To może być spowodowane różnymi czynnikami :!: Myślę, że to jest jakaś infekcja. Może jakiś dialer czy coś takiego. Poczekaj jednak zanim podejmiesz jakiekolwiek kroki na wypowiedzi innych userów 8)

(boczi) #3

Jaki tam dialer.. wykluczone.. ;] Czekam na wypowiedzi innych ;]

(Ks Kamilp Nr 8) #4

Moze masz za maly "Całkowity rozmiar plików stronicowania dla wszystkich dysków".

Ustawia sie to we wlasciwosciach systemu, zakladka zaawansowane, ustawienia wydajnosci.

(boczi) #5

Mam ustawione tak:

rozmiar początkowy - 768 MB

rozmiar maksymalny - 1536mb

Na ile zmienić? Czy trzeba w ogóle zmieniać?

(Adarek) #6

http://www.support.microsoft.com/

(Ks Kamilp Nr 8) #7

Mam tak samo wiec blad jest przyczyna czegos innego.

(system) #8

Jakakolwiek tam wartość by była, to i tak nie byłaby powodem tego błędu :stuck_out_tongue:

Z doświadczenia wiem, że te błędy są spontaniczne, a wykrycie ich przyczyny na odległość graniczy z cudem. Przypomnij sobie co robiłeś ostatnio - mniej więcej w czasie, gdy zaczęły się pojawiać te błędy - to pierwszy krok do rozwiązania problemu.

Jeśli nie dajesz rady, a denerwuje Cię to bardzo - to zalecam jedynie formacik. To pomoże na pewno (zbadane doświadczalnie).

(Ks Kamilp Nr 8) #9

Hehe jak zwykle formacik (zbadany doswiadczalnie) lekarstwem na cale zlo. :stuck_out_tongue:

(boczi) #10

Tia, muszę formata pyknąć :stuck_out_tongue: Jak włączam Windows, pasek łądowania pprzechodzi 12 razy, to b. długo.. :o

Wiem, format na pewno pomoże... Jakiś czas temu też miałem ten błąd explorer.exe, zdarzało to sięnawet częściej, potem uspokoiło się, a teraz znowu.. ;/ Niedługo zrobię formata. ;]

(Zbych ) #11

Nie tak dawno jedna kobieta na tym forum napisała że format jest dla lamerów itd. i miała racje

gdyż jest to najprostszy sposób pozbywania sie problemu i właśnie w ten sposób nigdy nie

dowiesz sie co mogło być przyczyną jakiegoś usterki, pousówaj niepotrzebne programy,

wpisy rejestru możesz do tego wykorzystać programy jv16Power Tools i Reg Cleaner albo

System Mechanic 4 następnie zdefragmętuj dysk i może problem ustąpi.

Ja używam wszyskich tych programów do usówania śmieci z dysku (oczywiscie nie naraz )

jeden program zazwyczaj nie jest w stanie wszyskiego wyczyścić.

Po takim czyszczeniu system zachwuje mi sie jak na nowo zainstalowany a i przy okazji

nic potrzebnego z dysku nie trace.

(Agmitura) #12

Nie wiem dlaczego ciągle na rozwiązanie jakiegoś problemu z systemem podajecie poradę FORMAT , czyż byście zapomnieli o czymś takim jak przywracanie SYSTEMU?????

(Ks Kamilp Nr 8) #13

Ja nie wiem czy wiesz, ze czesto przywracanie system jest zawodne. Jezeli jestescie takimi przeciwnikami formatowania to podajcie jakies sposoby na naprawe bledu bez tej czynnosci :!:

(Adarek) #14

Baza Wiedzy o Problemach Technicznych

Wyszukiwanie artykułów o Problemach Technicznych w Bazie Wiedzy

http://www.support.microsoft.com/ wystarczy odwiedzić.

(Ks Kamilp Nr 8) #15

Odwiedzilem i co w zwiazku z tym :?: Nie bylo tam rozwiazania problemu :!:

(Alucard41) #16

Jeżeli instalowałeś ostatnio nowe stery do czego kolwiek lub nowy sprzęt to mogą one wywoływać te problemy.Adres w pamięci 0x00000000 mówi o zainstalowaniu niezgodnego z windą stera lub sprzętu.

(Adarek) #17

a tu byłeś?

http://support.microsoft.com/default.as ... duct=winxp