Expressivo - co myślicie?

(Mirekwk) #1

Witam!

Ostatnio zastanawiam się nad programem Expressivo; (http://www.expressivo.info)

mi się podoba, ale jeszcze zaczerpnę Kogoś rady...

(aju) #2

Jest demo więc możesz sobie przetestować.

Ivonka zawsze wymiatała więc nie powinieneś się zawieść :slight_smile:

(Mirekwk) #3

yyy... Demo mi się podoba, teraz pytam co Wy o tym myślicie:)

(aju) #4

Ja bym brał :mrgreen:

Jeden z najlepszych syntezatorów na polskim rynku... jeśli nie najlepszy ;]

(Mirekwk) #5

aaa, ok; dzięki.

PS: Ivona jest najlepsza na świecie :stuck_out_tongue: z tego co zdążyłem się dowiedzieć;

bo Ivona w 22KHz (Niestety nie ma na razie w Expressivo) bije na głowę

Agatkę z Scansoftu... Z tego co zdążyłem się dowiedzieć :).

@aju;

Korzystasz z Ivony?

(aju) #6

MWD obecnie już nie... kiedyś korzystałem ale po formacie nie chciało mi się tego instalować. A filmów teraz coraz mniej oglądam więć wiesz... nie mam takiej potrzeby

(Pawgal) #7

no ja też myślę że Ivona jest najlepsza. Przesłuchałem już mnóstwo róznych głosów i takie w miare dobre to były z loquendo i elan speech. :slight_smile: Na bardzo dobrym poziomie też jest Agata w 22khz ale Jacko-Ivona w Expressiovo jest świetna :mrgreen: :slight_smile:

A i warto dodać że to Expressivo w wersji elektronicznej jest chyba najtańszym syntezatorem mowy jaki kiedykolwiek widziałem w sieci. a robi wrażenie

(Mirekwk) #8

też myślę że cena Expressivo jest naprawdę rewelacyjna

czemu tylko nie ma dema do pobrania z db.pl?

Ivone widziałem, ale po Expressivo ani śladu...

(Damikl1989) #9

a jakie ograniczenia ma wersja demo?

poza obniżeniem jakości związanym z rozmiarem

o ile pamiętam Ivona demo czytała "o" zamiast "u" i przypominała że to demo, a jak jest z Expressivo ?

(Mirekwk) #10

Jakość nie jest obniżona, czyta "o" zamiast "u" i jest ograniczony czasowo do 60 dni.

(Pawgal) #11

Hej MWD ja na forum ze strony expressivo widziałem taki sam nick. czyżbyś stał sięszczęśliwym posiadaczem tego programu?

(Mirekwk) #12

nom, jestem szczęśliwym posiadaczem tego programu... bo kupiłem go 2 dni po rozmowie na tym forum.

(Pawgal) #13

i co? Polecasz go do kupna? czy jeszcze jest zbyt niedopracowany i lepiej było by odczekać na aktualizację?

(Mirekwk) #14

fajny, polecam oczywiście, aktualizacje są bezpłatne,a kolejna ma się ukazać do 7 dni :slight_smile:

(sdar) #15

Chyba pomyliłeś forum :evil:

OTy -> KOSZ

Temat nie jest już pierwszej młodości więc prosze darować sobie zbędne posty.