Extra muzyka-poprzez...?

http://www.cyberparty.pl/ oto fajna stronka na której mozna posłuchac extra muzyki:D ale mam do was pytanie- czy zeby posłuchac muzyki potrzebny jest “WINAMP” bo posiadam radio o nazwie " Screamer Radio 0.3.8" którere sciągnełam z tej str. Jest jakas mozliwosc zeby słuchac poprzez to radio? bo niechciałabym instalowac na nowo “winampa” bo mam z nim złe wspomnienia-zreszta wogóle ten programik jest okreslany jako “szpieg”

co mówicie-jest mozliwosc zeby słuchac poprzez moje radio-jesli tak to bardzo was prosze o wytłumaczenie jak to zrobić-wszystkim dziekuje i buzka:**

Złączono Posta : 22.04.2006 (Sob) 18:48

Ale fajnie :frowning: >pomóżcie mi.

komjujesz adres z pod “słuchaj radia” i wklejesz go do swojego Screamer Radio

jejku “polko” dzieki ze chociaz ty mi odp:* ale mógłbys jasniej-nie znam sie zabardzo na tych rzeczach.Prosze…

czyli wybierasz File … Open URL …

to wszystko i tam wklejasz dany link :wink:

oj dzieki ci!! ale jak robie tak jak ty mi każesz to wyskakuje błąd-- ze wszystkie zródła zawiodły a moze ty spróbujesz wchodząc na str cyberparty i zobaczysz czy poprzez ten programik mozna słuchac techno?

dzieki

NA przyszłość proszę uważnie czytać infotmacja na stronie :stuck_out_tongue:

Dla Twojej informacji - idzie jak burza

Co z tego, że Winamp idzie jak burza, skoro Karolcia126 go nie chce. Przecież napisała

Stacji Cyberparty już można słuchać przez Screamer Radio: Stacje -> By Region -> Europe, K-Z -> Poland -> Cyberparty.