Extremalne odchudzanie windy

http://www.dzikie.net/index.php?art=oc_systemu&ap=1&cpage=1

czy wg was na takim systemie można pracować, warto by zrobić reinstalkę sysa? :smiley:

ciekawe jak będzie chodził system … :smiley:

wrrr a myślałem że mi się uda usunąć ten post zanim ktos go przeczyta :lol:

Ja tam tego ryzyka się nie podejmuję bo to strata czasu jak już autor na wstępie zaznaczył:

He he a ja jestem spragiony adrenalinki :mrgreen: Bo już dawno nic nie kombinowałem ! Obraz mam zrobiony, więc pozostało tylko wziąść się za robotę :smiley:

Taki Windows nie bylby uniwersalny

Na pewno taka winda nie bedzie nadawała się na codzien do użytkowania :frowning:

Ale jestem pod wrażeniem, że takie coś można zrobic, jednak ja tego nie spróbuję :slight_smile:

wigrus fajny artykuł znalazłeś , nieźle sie uśmiałem :stuck_out_tongue:

już sobie wyobrażam takiego windowsa ,pewnie byłoby kupe błędów , system nie mógłby się nawet uruchomić , zawieszałby się

dla tych co mają czas i nie boją się takich wyzwań jak to , mogliby spróbować ale ja odradzam , jak z resztą każdy :lol:

Ja już przerabima… w przsyzlym tygoniu koleiny reintsal… :roll:

Ale mozna stworzyc sobie do wlasnych zapotrzebowan i to da sie zrobic

mam podobnie zrobiony system, spooooro odchudzony, ale nie aż tak jak jest to pokazane :stuck_out_tongue:

Ja mam Winde strasznie pocieta :slight_smile: hihih

System chodzi juz chyba z 2 miesiace tak bez zastrzezen prawie… ale komu cos Microsoftu chodzi perfekt :stuck_out_tongue:

Hm… a tak mnie zastanawia… moge to zrobić z x64??

Teoretycznie tak, bo to właściwie ten sam system tylko oparty tak jakby na większej autostradzie :smiley: i nie powinno być problemów… teoretycznie :stuck_out_tongue: