F-22 Lightning 3 - POMOCY! NIE CHCE DZIAŁAĆ!

Mam problem z grą wymienioną wyżej. Krótko powiedziawszy - nie działa, a właściwie to nie chce działać.

Ściągnąłem ją (więc nie mam oryginału), tylko nie pamiętam skąd, być może z eMula, ale nie wiem. Wiem, że zainstalowalem tak, jak trzeba, i wiem, że nie mogę jej uruchomić. Więc, pokolei: jak zainstalowałem ją, to oczywiście chciałem uruchomić, więc klikam ikonkę - ale nic. Wyskakuje tylko okienko, że nie ma płytki włożonej do “CD-ROM drive” i żeby ją włożyć.

Więc pomyślałem, że zgram to, co ściągnąłem (te pliki instalacyjne, readme itd.). Ale tu się pojawił problem, bo miało być na CD, a na CD sie nie mieści (wychodziło z tego nieco więcej niż 2GB, a ja mam CD na 700MB). Zgrałem więc na DVD. Postęp był, bo wyświetlało się okienko Autoruna, ale i tak klikając na ikonę od włączania gry wyskakiwało to samo okienko co wcześniej. Spróbowałem zgrać znów na CD, wywalając pliki od dwóch demówek (zainstalowanych i działających bez płyty). Niestety nadal się nie mieściło, więc wywaliłem pliki od Setupa, bo nie trzeba już instalować. Pozostałe zgrałem - i nic. Szukałem też cracków - i nie mogę znaleźć. Błagam o pomoc! !!

http://www.novalogic.com/games.asp?GameKey=F22L3