F-secure Antywirus2008 w pcFormat- warto?


(xomo_pl) #1

witam, zastanawiam się nad zakupem program av F-secure antywirus2008 wraz z gazetą PCFormat (cena 6,50)

i niewiem czy warto?

aktualnie mam zainstalowanego KIS 2009 beta i komputer troche przymula (szcaególnie po załadowaniu systemu, ale nie dziwie się bo to beta i mulić może :slight_smile: )

Mój PC to:

Intel Pentium D 2x 2.8GHZ

1GB Ram w DC DDR2

Windows Vista Home Premium 32bit PL

Szukałem F-secure antywirus na vortalu ale nie jest tylko pakiet IS.


(Porchekarera) #2

Heh możesz zainstalować ale w testach w jakiejś gazecie chyba PC format albo innej wypadł słabo bardzo słabo.


(Patryk94) #3

ten antywirus za 6,50 to na pewno jakaś okrojona wersja lub na jakiś okres, np. 6 miesięcy będzie ci tylko działało. Ja Ci polecam coś z Norton AntVirus. Sm korzystam z NAV 2007 i jestem bardzo zadowolony.


(sosen86) #4

No oczywiście, że nie jest to dożywotnia licencja. Tylko chyba półroczna, ale to i tak warto. Natomiast, jeśli chcesz mieć dobry i darmowy antywirus, który nie spowalnia kompa to wybierz avira antivir. Bardzo dobry w testach niewiele ustępuje Kasperskiemu. Jest, co prawda po angielsku, ale jest łatwy w konfiguracji a pozatym jest polska strona do tego programu gdzie znajdziesz krok po kroku jak poustawiać wszystkie parametry żeby było dobrze. Polecam, sam z niego korzystam


(Patryk94) #5

wydaje mi się, że avast jest lepszy od aviry i do tego po polsku. Mimo to oba programy są słabe w szukaniu wirusów. Odkąd przerzuciłem się na nortona życie stało się łatwiejsze.


(ArmiaBiałejGwiazdy) #6

nie ty to smieszny jestes avira slaba avast lepszy ha ja uzywam aviry i mnie nie zawiodla nie ma lepszego od niej a avasta to sobie włóż wiesz gdzie!!


(Esspero231) #7

F-Secure jest jednym z lepszych AV według mnie, jeśli chodzi o wykrywalność.


(sosen86) #8

Zarówno avast jak i avira są dosyć dobre, ale avira jest lepsza zobacz sobie chociażby test w jednym z numerów komputer świata gdzie w czołówce był m.in. kaspersky, Norton itp. avira miała podobną wykrywalność do programów z czołówki a właściwie im dorównywała a była tylko, dlatego na 6 czy 7 miejscu, ponieważ miała mniej punktów z powodu braku polskiej wersji językowej, ale, do czego komu polska wersja językowa w przypadku antywirusa. I przede wszystkim jest darmowy. Do niego bierzemy sobie np. Ad-Aware 2007 lub AVG Anti-Spyware i to wystarczające jest. I nie ma sensu aby użytkownik domowy wydawał kasę na płatny program antywirusowy.


(xomo_pl) #9

avira, avasty i inne tego typu badziewia odpadają.......

Mam KIS2009 beta i pozostane przy nim....


(sosen86) #10

akurat f-secure w testach wypada prawie tak samo jak avira tylko że avira o wiele mniej komputer spowalnia. tak więc nie pisz że avira to badziewie


(Jakdrew) #11

Mam Avirę Premium i na nią złego słowa nie mogę powiedzieć łapie wszystko co trzeba :slight_smile:

A za 6,50 opłaca się kupić gazetę chociażby żeby poczytać xD


(StG 44) #12

Dobre. Zanim zaczniesz pisać kolejne bzdury poczytaj sobie jaki skuteczny jest Kaspersky ... :stuck_out_tongue:

viewtopic.php?f=16&t=214522

:idea: