F-secure online scanner powoduje BSOD 0x00000124


(Djzon) #1

http://www.f-secure.com/pl/web/home_pl/online-scanner

Podczas skanowania tym skanerem następuje BSOD 0x00000124


(Bogdan_G) #2

Dużo tego w necie, a nic nie wiadomo. W podglądzie zdarzeń, można odnaleźć z danej godziny i uzyskać w opisie, co powoduje błąd krytyczny.

http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.nirsoft.net/utils/blue_screen_view.html&prev=/search%3Fq%3Dbluescreenview%26safe%3Doff

Na początek, to znajdź KB2670838 i odinstaluj, gdyż często występują problemy - no, niezgodna jest z wieloma sterownikami.

http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://community.kaseya.com/xsp/f/30/t/19328.aspx&prev=/search%3Fq%3DKB2670838%26safe%3Doff%26client%3Dfirefox-a%26hs%3DvMD%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26channel%3Drcs Na tej stronce jest cały zestaw grafik, których to dotyczy, choć nie do każdej jest link do pobrania.

F-secure może być niewinny.


(Djzon) #3

Odinstalowałem tę aktualizację i teraz mam IE9 zamiast IE11 …wrrrr! !!

 

ale mało tego straciłem historię z IE…

 

Gdybym wiedzial, że tak się stanie to bym tego nie robił…


(Bogdan_G) #4

Przez ostatnie miesiące, dużo było u Ciebie problemów z ie10, z ie11, i nie tylko. Windows czysty, RAM szalał i tam takie. Można tylko zgadywać, co może wywołać błędy krytyczne. Te info jakoś jest zastrzeżone. Wielokrotnie pisałeś, że system czysty, podczas występowania problemów. Albo konflikt oprogramowania, albo sprzętowy.

Mam nadzieję, że teraz unormuje się wszystko i zsynchronizuje, czyli powróci do prawidłowego działania aplikacji i sterowników.


(Djzon) #5

Po prostu ta aktualizacja ma wpływ na inne pliki w systemie (co było widac w powiązane pliki) w Przywrcaniu plików

Rozwiązanie problemu - przywracanie systemu, na szczescie mialem 1 punkt przywrcania.

Przywrocilo IE11 oraz ustawienai oraz utraconą historię.

Problemów z RAM-em nie miałem raczej z “Pamięcią Cashe” Systemu, - to zostalo naprawione.

Po prostu trzeba wiedzieć co kto propnuje zwlaszcza, że niektore porady użytkowników mogą zaszkodzić bardziej :slight_smile:

Ja nie mowię i nie skarże sie na Ciebie, ale ogolnie mowie — gdyz najwiecej mialem problemów przez innych (moze nietrafione rozwiazywanie problemow?)

A wiecej tego f-secure nie uruchomie wiec nie bede mial BSOD - prosta sprawa :slight_smile: