Fable

Witam,

jutro zamierzam zakupic gierke Fble :Lost chapters i niewiem jednego … na jakich detalach powinna u mnie chodzic ?

Czy niebedzie sie zacinac ?

Specyfikacja mojej konfiguracji jest w podpisie ,

pozdrawiam.

Rozsądne wymagania sprzętowe:

Pentium 4 1.4 GHz, 256MB RAM, karta grafiki 64MB (GeForce 3 lub lepsza), 3 GB HDD. takie to ma wymagania ale na full detalach to jest róznie probremem mogą byc strowniki takze sam miałes chyba problemy z NvNights

nie szalej z nie którymi efektami to będzie ok np z anty aliasingiem i innymi rzeczami bo kartę masz lipną jak na te czasy jak i ja, to 256 ramy karty raczej ci obniza jakosc graficzną bo nie obsłuzy ci ona odpowiednich efektów chyba tylko direct 8.0 moze. Kup lub wymień sobie tą kartę np na ati x… ileś tam zeby ci osługiwło AGP(lub z interfejsem pci) ja w sumie tez musze to zrobic bo Quake 4 ledwo na mojej dyszy(ale grać sie da)Mysle ze nie długo tez pogram sobie w fable (myslęę) bo grafa luz tylko elementy dziecinne mnie wk…ą ale okaze się co będzie

a jeszcze przeczytałem ze nawet w geforce 6600 moze 256 ramu obnizyc wydajnośc ale pewnie juz to było poruszane

Złączono Posta : 31.10.2005 (Pon) 0:54

sorry na agp są tylko x700,x800 i x850 oprócz 9… oczywiscie

Oj widze ,ze niemasz pojecia co mowisz .

Radeon 9550 ma obsluge DirectX w wersji 9.0 .

Karta jest na AGP x8 .

Co ty za glupoty gadasz gosciu jak sie nieznasz to niepisz.

A pozatym to ze karta ma 256 mb to nieobniza jej efektow graficznych o czym ty mowisz w ogole niemasz o tym pojecia .

Jedene co to to ,ze pamiec 256 w radkach 9550 ma 5ns co daje ,ze slabiej sie karta podkreca.

Gpu mam podkrecone do wartosci Radka 9600 pro … pamiec tylko slabo poszla.

No i zakupilem dzisiaj Fable i dziala na max detalach z rozdzialka 800x600x32 z wlaczonym Vsync bez wygladzania tylko cienie mam ustawione na srednie i gra wyglada lepiej niz na Xbox’ie …lepsza grafika i sie tak nierwie jak na Xbox … .

minimalne wymagania sprzetowe kolego.

Facet na drugi raz nic niepisz bo sie osmieszasz.


Jak juz jestesmy przy Fable to wiecie moze czy jest spolszczenie ?

chcialbym zobaczyc jak to wyglada po polsku , coprawda po niemiecku jest dobre ale po Polsku zawsze lepsze :stuck_out_tongue:

jak jest to poprosil bym linka.

;]

Drugie pytanie jest odnosnie patcha …czy wyszedl juz jakis patch do gry ?

Klin

Spolszczenia - niet (a przynajmniej nie znalazłem)

Patche - niet.

Magik Tez nic nieznalazlem … wiec niema .

A w ogole na stronie oficialnej gry http://www.microsoft.com/germany/games/fable

w zakladce support jest napisane ,ze gra w ogole jeszcze niejest dostepna …:hmmm: ciekawe … .