Facebook | Karta płatnicza I Mobile [problem]

(Slipek20) #1

Witam.

Chciałem na swojej stronie firmy na profilu Facebook utworzyć nowe boczne działy (tabs). By to uczynić, muszę podać swój numer telefonu by Facebook mógł mnie zweryfikować. Problem w tym, że nie ma tam na liście naszego kraju więc jest to niemożliwe.

Drugą opcją jest podanie karty płatniczej. Tak też uczyniłem. Wpisałem numer karty i wszystkie dane (Visa). Dane są poprawne, karta jest aktywna (Inteligo) a jednak Facebook nie przyjmuje jej.

Czy istnieje jakaś inna opcja, czy moja strona firmowa musi cierpieć z tegoż idiotycznego powodu?

Z góry dziękuje za pomoc.

(Łukasz14) #2

darkelf , niestety mam ten sam problem i nie idzie nic z tym zrobić w naszym kraju. Chyba, że ktoś z Twoich znajomych mieszka za granicą i użyczy Ci swój numer telefonu do aktywacji konta na FB.

(A Krapik) #3

Niestety jesteśmy traktowani przez FaceBook gorzej niż państwo trzeciego świata. Ja dotarłem do podania swojego numeru. Próbując zarezerwować nazwę dla fanpage automatycnzie mi wpisało kierunkowy +48 na Polskę. Ale sms z kodem już mi nie przychodzi. Tak czy siak jest przerąbane.

(Łukasz14) #4

krapikad , wystarczy wejść na facebooka ze swojego telefonu i tam uzupełnić numer, jedynie są problemy z aplikacjami ;/

(A Krapik) #5

NO to pozostaje mi tego spróbować. Właśnie aplikację tez chcę zrobić, ale chciałem od razu testować na fb jak to wychodzi, a tak nawet nei mam jak tego podłączyć.

(Łukasz14) #6

krapikad , no niestety jesteśmy gorzej traktowani od krajów 3ciego świata przez serwis Zuckerberga :wink:

(Slipek20) #7

Panowie, udało mi się. Można to pominąć wpisując dane karty płatniczej ( i jeśli nawet Facebook jej nie przyjmuje, wszystko zadziała)

Pozdrawiam.

(A Krapik) #8

Nie usmiecha mi sie podawanie numeru mojej karty płatniczej. Mi w końcu przeszedł numer telefonu dla fanpage i nawet odstałem od nich sms. Ale z kolei teraz mam problem dla aplikacji, gdyz tu mojego numeru telefonu nie widzi. Tyle problemów z tym facebookiem, że aż się wszystkiego odechciewa.

(Łukasz14) #9

krapikad , tak jak wspominałem powyżej, fan page'a da się zrobić poprzez podanie numeru telefonu, jeśli chodzi o aplikacje to musisz podać dane swojej karty płatniczej.

EDIT:

Facebook umożliwia już weryfikację poprzez numer telefonu, jak na razie jest tylko dostępny numer z Plusa, ale zawsze to coś :wink: