Facebook | Karta płatnicza I Mobile [problem]

Witam.

Chciałem na swojej stronie firmy na profilu Facebook utworzyć nowe boczne działy (tabs). By to uczynić, muszę podać swój numer telefonu by Facebook mógł mnie zweryfikować. Problem w tym, że nie ma tam na liście naszego kraju więc jest to niemożliwe.

Drugą opcją jest podanie karty płatniczej. Tak też uczyniłem. Wpisałem numer karty i wszystkie dane (Visa). Dane są poprawne, karta jest aktywna (Inteligo) a jednak Facebook nie przyjmuje jej.

Czy istnieje jakaś inna opcja, czy moja strona firmowa musi cierpieć z tegoż idiotycznego powodu?

Z góry dziękuje za pomoc.

darkelf , niestety mam ten sam problem i nie idzie nic z tym zrobić w naszym kraju. Chyba, że ktoś z Twoich znajomych mieszka za granicą i użyczy Ci swój numer telefonu do aktywacji konta na FB.

Niestety jesteśmy traktowani przez FaceBook gorzej niż państwo trzeciego świata. Ja dotarłem do podania swojego numeru. Próbując zarezerwować nazwę dla fanpage automatycnzie mi wpisało kierunkowy +48 na Polskę. Ale sms z kodem już mi nie przychodzi. Tak czy siak jest przerąbane.

krapikad , wystarczy wejść na facebooka ze swojego telefonu i tam uzupełnić numer, jedynie są problemy z aplikacjami ;/

NO to pozostaje mi tego spróbować. Właśnie aplikację tez chcę zrobić, ale chciałem od razu testować na fb jak to wychodzi, a tak nawet nei mam jak tego podłączyć.

krapikad , no niestety jesteśmy gorzej traktowani od krajów 3ciego świata przez serwis Zuckerberga :wink:

Panowie, udało mi się. Można to pominąć wpisując dane karty płatniczej ( i jeśli nawet Facebook jej nie przyjmuje, wszystko zadziała)

Pozdrawiam.

Nie usmiecha mi sie podawanie numeru mojej karty płatniczej. Mi w końcu przeszedł numer telefonu dla fanpage i nawet odstałem od nich sms. Ale z kolei teraz mam problem dla aplikacji, gdyz tu mojego numeru telefonu nie widzi. Tyle problemów z tym facebookiem, że aż się wszystkiego odechciewa.

krapikad , tak jak wspominałem powyżej, fan page’a da się zrobić poprzez podanie numeru telefonu, jeśli chodzi o aplikacje to musisz podać dane swojej karty płatniczej.

EDIT:

Facebook umożliwia już weryfikację poprzez numer telefonu, jak na razie jest tylko dostępny numer z Plusa, ale zawsze to coś :wink: