Facebook; Wideo rozmowy (Problem z konfiguracją; Plugin)

Witam.

Wchodząc na stronę: https://www.facebook.com/videocalling/, pobieramy program (plugin) by móc przeprowadzać rozmowy wideo z kontaktami.

Netbook: Sony VAIO VPCM13M1E Microsoft Windows 7 Starter.

Proces instalacji kończy się bez informacji o zakończeniu lub powodzeniu. Wyłącza się instalator i znika z “Menadżer zadań”.

W “Programy i fukcje” widnie jako zainstalowane. W programie “Soluto” pokazuje, iź jest tylko zainstalowane dla IE. Zainstalowane mam jeszcze dwie inne przeglądarki, “Google Chrome” oraz “Mozilla Firefox”. Wszystkie trzy przeglądarki są wspierane dla plugin facebook wideo, taką informację podają na support fb. Dziwi mnie dlaczego “zainstalował” tylko dla IE.

Przy instalacji miałem wyłączone wszystkie przeglądarki.

Posiadam jeszcze zainstalowanego “Skype”, który nie powinien przeszkadzać według sapport fb.

Teraz setno sprawy. Próbując rozmawiać przez video facebook, wyskakuje informacja o konfiguracji i ściąga na nowo plik instalacyjny. Nie ma znaczenia czy próbowałem na IE, FF czy Chrome.

Na co dzień używam przeglądarki “Google Chrome”, mam zainstalowane wszystkie aktualizację systemu “Windows 7 Starter”.

Jakieś pytania i propozycję, proszę pisać.

Pozdrawiam :wink: