Facebook - znikające informacje w profilu

Przedwczoraj do swojego niedawno założonego profilu na Facebook-u dodałem kilka informacji:

38454353.jpg

Dziś wchodzę na swój profil, a tu nic :shock:

35648162.jpg

Wszystko co wcześniej wpisałem po prostu zniknęło :expressionless:

Myślę sobie “trudno, przecież mogę to wpisać jeszcze raz”

Tak też zrobiłem, tylko nie wiedzieć czemu strona profilu zmieniła układ i zamiast wyglądać tak:

25513962.jpg

wygląda tak:

28970967.jpg

Kiedy wpisywałem zespoły muzyczne musiałem wybierać z listy dostępnych profili o tej nazwie (mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi, wcześniej wystarczyło wymienić je po przecinkach, a teraz musiałem stać się fanem danego zespołu/profilu). Teraz mam te zespoły na liście “Wszystkie kontakty”, a cała strona główna jest zawalona ich “niusami”. W tym wcześniejszym układzie strony i sposobie wpisywania zainteresowań coś takiego nie miało miejsca. Przeglądając profile znajomych zauważyłem, że tylko u mnie to tak wygląda. Jak można wrócić do starego układu i ew. przywrócić wpisane wcześniej informacje?

Zadaj swoje pytanie administracji Facebooka.

Dzisiaj sam to przeżyłem… dokładnie przed momentem, więc dobrze by było jak by ktoś już teraz odpowiedział na to nurtujące mnie pytanie… Dlaczego informacje na moim profilu, na facebooku uległy takim nagłym, nieprzewidzianym zmianą? ;d