Fajne błędy w grach :)

Grając w Gothic II : Noc Kruka pomyślałem o takim temacie.

Więc piszcie jakie w waszych grach ukazały się błędy.

W Gothicu miałem taki:

Musiałem rozwiązać sprawę zabójstwa Lothara.Patrze a on ciągle stoi przy bramie! !!

Mało tego w zabójstwo zamieszany miał być kowal Benet z farmy Onara.Zachowywał się on tak jakby byłw więzieniu(tzn mówił uwolinij mnie)a ciągle stał i kuł broń:)

Opowiadajcie o swoich takich błędach z którymi sie spotkaliście

denny temat na forum pisze sie raczej pomoce i prosby! !!

Może i denny ale mi się podoba.No chyba że Moderator usunie

Po to masz podzielone forum na kategorie by móc pogadać o różnych tematach więc nie mów że denny.O takich też można pogadać :stuck_out_tongue: :wink:

największym skupiskiem błędów jest seria GTA idziesz sobie wpadasz nagle w ciemna dziurę i teleportuje cie do innego miasta dziwne a dziwne ale w gta jest mnóstwo błędów warto pograć by pośmiać się z błędów

nom zgadza sie nieraz wejdziesz gdzieś później blokuje cię jakaś niewidzialna ściana i wyleść się nie da hehe :mrgreen: no albo tak jak mówisz jakaś dziura i lecisz gdzieś i leciszzzzzzzzz :mrgreen: :mrgreen:

Eee tam… Aż tak żłe w GTA nie ma, co prawda jest pełno bugów ale to i tak najlepszy tpp na świacie :wink:

No najlepsza to jest ale grafa troszke niedopracowana ale co wszystkiego nie mozna mieć: :mrgreen:

A jaki ja malem bug na Pegasusie ! Rzuciłem osczepem i dokładnie mierzyłem linijką i było 5 cm.a pokazało mi 10 m. …?

Jak denny to po co piszesz? Może temacik byc…

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Z takim błędem to się jeszcze nie spotkałem :mrgreen: :mrgreen:

Co do tematu…

Najwięcej błędów wychwyciłem w:

:arrow: FIFA 06 - idąc spokojnie z piłką komentator wykrzyknął : “Ależ ten chłopak jest szybki” :wink:

:arrow: PES 6 - podając piłkę do środkowego pomocnika komentator wykrzykuje : “Wspaniała bramka” 8)

Każda gra posiada jakieś błędy i czasami są one tak rażące, że aż można się z nich pośmiać :wink:

W NFS:U2 wpadłem w bandę przy prędkości 350Km/h (z trajnerem) i wyleciałem w “kosmos”.

bartekvip Jesteś pewien, że nie było blisko JNJN?

Każda gra ma błędy, ale nie jest taka genialna jak seria GTA(nie żebym bym wielkim fanem)

Pamiętam błąd w The Suffering, gra tak mnie wciągneła że miałem zamiar przejść całą gierke :slight_smile: A mianowicie: Mam jakieś 70% Gry, misja co mam kumpla KRETYNA, który w dodatku nie potrafi zejść z drabiny…

I właśnie na ten drabince gra mi się skończyła :? Koleś chciał zejśc z drabiny ale jak był tak w połowie, coś go… że tak się wyraże pogieło, i wracał zpowrotem na góre… jednak nie ma to jak gry Multiplayer :slight_smile:

Dlaczego? Proste, gracze są NIEOBLICZALNI, i dlatego gra się tak super.

Pamiętam jeszcze błędy w grach z dzieciństwa he he grając na pegasusie w arcanoid po przejściu połowy planszy grze się coś sypło i wywaliła mnie na 16 poziom ot tak sobie bonus he he następnie na Playstation grąjac w Gran Turismo 2 jadąc ważny wyścig trasa miała 60 okrążeń wpadłem na bandę a z niej w czarny punkt czyli tak zwana czarną dziurę ale udało mi się wyjechać :stuck_out_tongue: potem w Medal of Honor 2 w piątym planie wchodziłem po drabince i dalej się nie dało iść a trzeba było przejść właśnie tamtą drogą.Potem na ps2 gta III jechałem motorem i wpadłem na plansze gdzie jechałem w powietrzu hehe nie zdążyło dorysować się miasto,nfsmw jechałem i równierz zostałem w powietrzu ale przeszło po kilku przejechanych metrach a na pc w diablo 2 zblokowała mi sie postać i nie chciała dalej isc musiałem se grać od nowa i to tyle bugów jakie spotkałem w grach nie wspomne juz o komentarzu z fify 06 i 07

Bardzo śmieszny, a zarazem dziwny błąd przydarzył mi się w Call of Duty Multiplayer. Otóż graliśmy wraz z innymi playerami w Znajdź i Zniszcz.

Dla nie wiedzących powiem, iz w tym trybie jeżeli ktoś nas zabije to musimy czekać do zakończenia rundy.

Zabici gracze obserwują grę “żywych” graczy :wink:

A więc…miałem taką sytuację, iż na pewnej mapie zostałem ja i jakiś inny gracz.

Wszyscy obserwowali naszą grę. Wchodząc w pewien pokój dla “wystraszenia” swojego przeciwnika zacząłem bez sensu strzelać w ściany.

Po chwili ukazał mi się komunikat, że zabiłem gracza z przeciwnej drużyny :smiley:

Okazało się, że czekał on na mnie za ścianą i gdy tylko wychodziłbym z pokoju (zapewne) dostałbym kulkę w łeb :wink:

Oczywiście reakcja innych graczy była natychmiastowa: “LOL”, “OMG” itp. :wink:

W MŚ FIFA 06 z Polskim komentarzem czasami są fajne akcje…

Podobne właśnie do tego!

Ja w serii Pro Evolution Soccer zauważyłem także błędy w komentarzu ale również przenikanie piłki przez zawodnika, bramkarz biegnie do braki i nie może z niej wyjść, piłkarze uderzają głową w słupek podczas strzału ze szczupaka, bramkarz wychodzi za ‘‘szesnastkę’’ z piłką w ręku, zagranie ręką zawodników - i brak wolnego, piłkarze czasem kopną piłkę a na powtórce nie mają kontaktu z piłką 8)

i parę innych :slight_smile:

jest ich trochę nie? :smiley:

Grałem w fife07 z kumplem przez neta. Było jakieś zamieszanie w polu karnym po rzucie rożnym, piłka się trochę poodbijała od typów i zaczęła się bardzo powoli turlać w stronę bramki. Bramkarz stał o krok od niej, naciskałem ciągle D a on stał i patrzył na piłkę i nic nie robił. Ona spokojnie wpadła do bramki.

Kiedyś w fifie 2002 kopłem piłkę na połowie boiska a one poleciała chyba z ponaddźwiękową prędkością nad bramką przeciwnika. Normalnie pocisk.

W Fifie07 bawiłem się i podawałem przez długi czas żeby kibice krzyczeli ‘OLE!’. Trwało to dość długo i nagle komentarz: ‘ładnych kilka podań’

Trochę tego było :slight_smile:

Większość błędów w GTA są zrobione celowo (chociazby dziury które teleportują gracza).

W GTA3 nie ma motorów…