Fajne zajęcie na wakacje

Znacie może takie? Może jakieś hobby? Też macie taki problem?

Zaraz będą Ci pisać żebyś sobie pannę znalazł … A ja Ci polecę potrenować solidnie, czyli siłownia, bieganie, albo sztuki walki (polecam Muay Thai).

a ja bym ci polecił iść gdzieś do pracy

@janiś w wakacje? w wakacje to się odpoczywa.

Ja bym polecił ci wyjechać gdzieś.

Odpowiem na własnym przykładzie.

Jeśli czas pozwoli rób to co lubisz. Wakacje to czas dla młodzieży uczącej się na wypoczynek i zarządzanie mnóstwem czasu bez stresów i szkolnych zmartwień.

Hobby?? hmmm…

Hobby to coś czemu człowiek oddaje się na całe życie a nie tylko na 2 miesiące.

Ja problemu nie mam gdyż szkolę skończyłem już 2 lata temu i od tamtej pory pracuję. Wakacje to ja będę miał 2 tygodnie urlopu za który oczywiście mi zapłacą.

heh, nie rozumiem niektórych ludzi… najpierw przez cały rok szkolny większość biadoli, że marzy o wakacjach, że chce żeby już było wolne, że mają dosyć szkoły. a jak nadchodzą wakacje to co słyszę? “O kurde, ale nudy, poradźcie co robić, żeby się nie nudzić” Gdzie tu sens, gdzie logika?

Podrywanie dziewczyn i picie piwa - to chyba naciekawsze rzeczy jakie można robić w wakacje :smiley:

Cokolwiek zrobisz, niech to będzie coś zupelnie innego, niż przez resztę roku, w miarę możliwości w innym miejscu (wyjazd), z innymi ludźmi - tylko wtedy dobrze odpoczniesz i nie będziesz mieć uczucia, że zmarnowałeś wakacje. No i oczywiście: niech to będzie coś , co Ci sprawia przyjemność, ale nie jedna rzecz, urozmaicaj wrażenia. Może poodwiedzaj rodzinę i znajomych z innych miast, wyskocz na jakiś festiwal albo wyjedź pod namiot na obóz?

ja 70% moich wakacji które zaczną się za 16 dni spędzę na le parkour który zacząłem ćwiczyć to 2 lata temu i szczerze to jest genialne

a jak nie to poczytaj fantastykę

Wyjdź na deskę, złap zajawkę i jeździj przez całe wakacje. :smiley: Jak ja.

heh no mam do czynienia z ludźmi z wizją : D

kordixx , kup sobię wiatrówkę i na początek wytłucz wszystkie lampy w okolicy … potem możesz przerzucić się na wróble/gołębie :hahaha:

odnośnie podejścia do win visty - napisz SP2_by_kordixx

a jeżeli nie jesteś tak bardzo zainteresowany to naucz się języka programowania/(X)HTML’a/komend

po wakacjach napisz parę skryptów, prześlij do lokalnej firmy komputerowej i zacznij zarabiać