Faktura elektroniczna w UPC

Witam, mam następujący problem. Skasowałem sobie niechcący katalog, w którym miałem hasło do mojego konta w UPC i nie mogę zobaczyć mojej elektronicznej faktury. Czy ktoś może mi powiedzieć jak je odzyskać?

Jak odzyskać hasło, tego nie wiem, ale do elektronicznej faktury dostaniesz się pod poniższym adresem:

Faktura UPC

Opcje odzyskania hasła.

No dzięki, ale właśnie chodzi o to, że tam trzeba wpisać pesel i identyfikator. Pesel mam a identyfikatora nie. I nie wiem jak go odzyskać.

Odczytaj z dowolnej poprzedniej faktury / opłaty lub umowy. :slight_smile:

Problem w tym, że nie mam takowych. a po drugie wątpię żeby tam był identyfikator.

Jest identyfikator. :slight_smile:

Cyfry od 20 do 25 w numerze rachunku na który płacisz, są Twoim identyfikatorem. Teraz sprawdzałem, bo właśnie drukuję faktury. Wystarczy sprawdzić historię w banku.

Sprawdziłem i nie działa. Ale mimo wszystko dzięki za wskazówkę. Bo to są cyfry z faktury tylko nie 20-25 ale 19-26.

Mój identyfikator ma tylko 6 cyfr i są to od 20 do 25. Mogłem się więc pomylić.

W takim razie zwracam honor i jeszcze raz bardzo dziękuję.

Identyfikator, to inaczej numer klienta - masz go na umowie. Jeżeli jej nie wyrzuciłeś. A najlepiej to sobie zapisz na żółtej karteczce i przylep do monitora.Można też zapisać w notatniku i umieścić w "moje dokumenty"Zrób sobie folder - “różne informacje” i tam chowaj tego typu zapiski, polecam - wygoda i porządek. Pozdrawiam.