Fallout 3 z Biedronki - uszkodzone pliki na płycie

Zakupił ktoś tą grę w biedronkowej promocji? Działa Wam? Bo mi cały czas krzyczy żę w napędzie brak właściwej płyty. Błąd napędu wykluczam, bo po zrobieniu obrazu mam dokładnie to samo. Poza tym, przez launcher nie dało się zainstalować, trzeba było robić to ręcznie, a w pudełku z grą nie było żadnego klucza (podczas instalacji zresztą o niego nie pytało).

Ja widzę inne rozwiązanie z tego problemu,

Masz klucz produktu i to jest twoja licencja, to pobierz czysty obraz fallout’a z neta, nawet jak obraz będzie z crackiem to nie musisz go używać, no i instalujesz grę z twoim zakupionym kluczem i jest ok:-)

(mam nadzieje, że mnie za ten pomysł nie zbanujesz)

Ja co prawda nie mam tej gry, ale byłem dzisiaj w Biedrze i widziałem, że gość skarżył się na podobne dolegliwości u Fall Outa, wymienili mu płytę od ręki na nową.

Over , jak napisałem wyżej - klucza żadnego nie było.

Jutro przed pracą skoczę, paragonu chyba nie wywaliłem.

Ciekawe czy to taka partia cała jest walnięta czy pojedyncze kopie… Dowiesz się jutro jak wymienisz na inną płytkę :slight_smile:

Klucza nie ma bo Cenega wydała grę bez GFWL, który nie był w tamtym czasie oficjalnie dostępny w Polsce. Sam klucz nie jest potrzebny do gry, chyba że zależy Ci na achievementach.

@Azgrel

Gry to nie mój konik, ale nie mowie że nie stronie od nich :slight_smile:

Ale dobrze wiedzieć :slight_smile:

W sumie to trochę nie halo, że sprzedają tanio pewnie uszkodzone płytki. Podejdź do Biedronki, może wymienią :slight_smile:

PS; Może na 2 płytce masz drugą płytę Mass Effect 2 :stuck_out_tongue:

Nie ma drugiej płyty.

Też zakupiłem Fallouta 3 z Biedronki i występuje taki sam problem - nie chce wczytać launchera,i pisze po angielsku,żeby włożyć odpowiednią płytę,chociaż takowa jest w napędzie,i z niej otwiera się owego launchera.Zainstalowałem ręcznie przez setup.exe.I nadal pisało że jest zła płyta i żeby włożyć dobrą.Tutaj ściągnęłem niedumnie cracka żeby o płytę się nie dopytywał.Gra działa,wchodzę i kiedy klikam “Nowa Gra” crash.Nic nie mogę dalej zrobić podczas ekranu ładowania crash.

I chiałbym spytać autora tematu,czy wymienił płytę,i czy mu działa ,jeśli płytka jest nowa,dobrze?

Wymieniłem, ale na inny tytuł. Fallouta kupię sobie gdzie indziej z dodatkami.

Ale nie mozna tego tak zostawić - reklamujcie gry w Biedronce :stuck_out_tongue:

Areh , Nie jestem pewien, ale winna jest najprawdopodobniej Cenega (polski dystrybutor) - podmienił program zabezpieczający przy okazji polonizacji (z tego powodu np. nie działają patche z oficjalnej strony… efekt po instalacji jest dokładnie taki jak u ciebie). Może warto zainstalować patch ze strony Cenegi? Lub ew. ze strony Bethesdy - trudno powiedzieć co jest naprawdę na płycie. A - i jeszcze jedno - wersja GOTY (z dodatkami) dostępna m.in. w EMPIKu też ma ten problem (ale działa po wyjęciu z pudełka - tylko problem z instalacją patchy).