Far Cry 2 czy FEAR2

zastanawiam sie która grę wybrąć far cry 2 czy fear 2 ??

a moze macie swoje propozycje ;/ ??

far cry 2 to porażka, pierwsza część była zarąbista, niestety druga to dno kompletne, jeździsz lub pływasz po jednej a tej samej mapie i wykonujesz te same zadania eliminacji wroga non stop aż nie wytrzymujesz i deinstalujesz grę z dysku w diabły, totalnie nie polecam !

Obydwie są dobre

Oczywiście FEAR2, ta atmosferka nie do zapomnienia :slight_smile:

Pozdrawiam.

Racja FEAR 2 lepsze.

Grałem w demo i maiłeś rację z ta atmosferą :wink:

ale mogą być tez propozycje innych gier :wink:

Mówią, że Far Cry nie ma nic wspólnego z jedynką. Ale ja znalazłem podobieństwo, mianowicie system walki. Czy coś się w ogóle tutaj zmieniło? Mówiąc krótko FC II tylko dla fanów.

Far Cry 2 Cię zanudzi. Grałem w obydwie gry i zdecydowanie F.E.A.R. 2 lepsze.

Far Cry 2 tylko na początku jest fajna…

…im dłużej grasz, tym co raz bardziej masz ochotę, aby ją jak najszybciej skończyć -szybko się nudzi ze wzgledu na powtarzalność misji (w zasadzie niewiele się od siebie różnią).

Z moich propozycji to np. Crysis, Crysis Warhead. Gra ma swoich wielbicieli jak i przeciwników, ale mi osobiście grało się w nie o wiele lepiej niż Far Cry 2.

Grałem w obie pozycje i moim skromnym zdaniem F.E.A.R 2 jest lepszy. Fakt, to dwie zupełnie różne gry, o różnym tempie, ale mimo wszystko, jak już wspomnieli przedmówcy, Far Cry 2 Cię zanudzi. Początek ciekawy, owszem, ale później gra trąci myszką i goni w piętkę;) Zresztą jeśli chcesz fachowego porównania to zajrzyj do Bazy Recenzji (http://www.bazarecenzji.pl/?id=home) i może to pomoże w wyborze (że tak sobie zarymuję;) ). Generalnie wszystko rozbija się o to, czego oczekujesz od tych gier: jeśli dynamicznej, klimatycznej sieczki to tylko F.E.A.R 2 a jeśli chcesz pohasać po otwartym świecie to Far Cry 2.

F.E.A.R 2 :lol: :lol: :lol:

ok wybieram FEAR 2 :wink:

Dodane 11.07.2009 (So) 12:59

ale jeszcze jedno pytanko jak się gra w multiplayer-ze w FEAR 2

Dla mnie obydwie gry to badziewie :lol: FEAR2 trochę lepsze badziewie-a przez neta to nie wiem bo jakoś nie udało mi się połączyć-nie wiem czemu.

bo grales na piracie to sie nie polonczyles xD proste :stuck_out_tongue:

jak mogą być propozycje innych to ja ci polecam dead space też jest dobra.

Podaj mi jakieś pirackie serwery :stuck_out_tongue: bo na tych ze Steem pustki http://img37.imageshack.us/gal.php?g=20090712071108.jpg Gra gówniana to i tłumy walą drzwiami i oknami :stuck_out_tongue: Wpierw trzeba się nagimnastykować z tworzeniem konta a potem ‘‘pocałować klamkę’’ =D>

obie polecam:) każda ma swój klimat