Far Cry 2 czy FEAR2


(superbike08) #1

zastanawiam sie która grę wybrąć far cry 2 czy fear 2 ??

a moze macie swoje propozycje ;/ ??


(Onlinemaster) #2

far cry 2 to porażka, pierwsza część była zarąbista, niestety druga to dno kompletne, jeździsz lub pływasz po jednej a tej samej mapie i wykonujesz te same zadania eliminacji wroga non stop aż nie wytrzymujesz i deinstalujesz grę z dysku w diabły, totalnie nie polecam !


(Wiktor 1996 96) #3

Obydwie są dobre


(Skr3czu) #4

Oczywiście FEAR2, ta atmosferka nie do zapomnienia :slight_smile:

Pozdrawiam.


(superbike08) #5

Racja FEAR 2 lepsze.

Grałem w demo i maiłeś rację z ta atmosferą :wink:

ale mogą być tez propozycje innych gier :wink:


(Retero) #6

Mówią, że Far Cry nie ma nic wspólnego z jedynką. Ale ja znalazłem podobieństwo, mianowicie system walki. Czy coś się w ogóle tutaj zmieniło? Mówiąc krótko FC II tylko dla fanów.


(Montreux Drummer) #7

Far Cry 2 Cię zanudzi. Grałem w obydwie gry i zdecydowanie F.E.A.R. 2 lepsze.


(Dawid Sloma) #8

Far Cry 2 tylko na początku jest fajna...

...im dłużej grasz, tym co raz bardziej masz ochotę, aby ją jak najszybciej skończyć -szybko się nudzi ze wzgledu na powtarzalność misji (w zasadzie niewiele się od siebie różnią).

Z moich propozycji to np. Crysis, Crysis Warhead. Gra ma swoich wielbicieli jak i przeciwników, ale mi osobiście grało się w nie o wiele lepiej niż Far Cry 2.


(Krzysiek Marczyk) #9

Grałem w obie pozycje i moim skromnym zdaniem F.E.A.R 2 jest lepszy. Fakt, to dwie zupełnie różne gry, o różnym tempie, ale mimo wszystko, jak już wspomnieli przedmówcy, Far Cry 2 Cię zanudzi. Początek ciekawy, owszem, ale później gra trąci myszką i goni w piętkę:wink: Zresztą jeśli chcesz fachowego porównania to zajrzyj do Bazy Recenzji (http://www.bazarecenzji.pl/?id=home) i może to pomoże w wyborze (że tak sobie zarymuję:wink: ). Generalnie wszystko rozbija się o to, czego oczekujesz od tych gier: jeśli dynamicznej, klimatycznej sieczki to tylko F.E.A.R 2 a jeśli chcesz pohasać po otwartym świecie to Far Cry 2.


(bot--killer) #10

F.E.A.R 2 :lol: :lol: :lol:


(superbike08) #11

ok wybieram FEAR 2 :wink:

-- Dodane 11.07.2009 (So) 12:59 --

ale jeszcze jedno pytanko jak się gra w multiplayer-ze w FEAR 2


(Onimusza666) #12

Dla mnie obydwie gry to badziewie :lol: FEAR2 trochę lepsze badziewie-a przez neta to nie wiem bo jakoś nie udało mi się połączyć-nie wiem czemu.


(Koks497) #13

bo grales na piracie to sie nie polonczyles xD proste :stuck_out_tongue:


(Gremski) #14

jak mogą być propozycje innych to ja ci polecam dead space też jest dobra.


(Onimusza666) #15

Podaj mi jakieś pirackie serwery :stuck_out_tongue: bo na tych ze Steem pustki http://img37.imageshack.us/gal.php?g=20090712071108.jpg Gra gówniana to i tłumy walą drzwiami i oknami :stuck_out_tongue: Wpierw trzeba się nagimnastykować z tworzeniem konta a potem ''pocałować klamkę'' =D>


(Skate322) #16

obie polecam:) każda ma swój klimat