Far Cry za darmo!?

Witam ,

niechcący natrafiłem na taki link :

http://gry.idg.pl/news/122415.html

strona idg.pl wydaje mi się bardzo poważna, i oni tu twierdzą ze gra jest za darmo, co o tym sądzicie???

Jest za darmo, ale z reklamami i tylko w USA.

już zasycam… ale dosyć stara wiadomość. Kiedyś za free widziałem w FilePlanet

EDIT:

wojtas170890 , jak działa tylko w USA to po co IDG to umieściło na swoim serwerze ?

To mam takie pytanie odnośnie FarCry. Jestem psoaidaczem tej gry zakupionej na płycie kolekcja klasyki. Niestety jest ona spolszczona, a to spolszczenie woła o pomstę do nieba - nie wiem skąd oni wzięli te osoby co podkładały głosi…i jeszcze ten beznamietny kacent. Ale do rzeczy. Czy skoro mam oryginał to mogę sobie ściągnąć wersję angielską np. z eMule i potraktować to jak coś w ramach kopii zaapsowej? Nie, żebym się przejmował kwestiami legalności, lae pytam po prostu z ciekawości :slight_smile: A może jest gdzieś do ściągnięcia angielska nakładka głosowa?

Ja mówię jak jest oficjalnie. Reszta może ściągać, ale, o ile wiem, nie jest to do końca legalne.

a o co chodzi z tymi reklamami?

W menu i podczas ładownia map wyświetlają się reklamy McDonalda. Można się ich łatwo pozbyć włączając w tle Frapsa. Nie wiem, czemu tak na niego reaguje, ale grunt, że nie ma reklam (i to w legalny sposób. Kto mi zabroni włączyć jakiś program w tle?).

takie reklamy to nic :wink: myślałem że podczas samej rozgrywki jakieś reklamy są wyświetlane

Wkurzające jest to tylko przy wczytywaniu gry - zanim gra się zacznie ładować, musi się wyświetlić reklama. A gra do najłatwiejszych nie należy, więc wczytywania trochę jest.

to nie przeszkadza

Powie mi ktoś jak zrobić żebym mógł zacząć ściągać dzisiaj, i mógł dokończyć jutro? nie chodzi mi to o p2p bo tak wogóle nie idzie albo idzie bardzo wolno