Farcry a sprzęt - Problem

Witam, zainstalowałem farcry demo i ustawiam w opcjach grafiki VeryHigh potem High potem Medium i potem Low i za każdym razem zamiast pięknej grafiki wszystko na niebiesko, nic nie widać ogólnie do kitu a przecież sprzęt mam dobry nie:D Proc : Inetl C2D E6600 Grafa Gigabyte GeForce 7950 GX2 1Gb GDDR3, Ram 2x1GB Geil 800. Więc to raczej nie wina sprzętu a sterowniki mam najnowsze:/ Co robić??

widocznie demo uszkodzone albo żle się zainstalowało. Spróbuj zainstalować jeszcze raz.

Hmm, a może ta gra nie obsługuje Geforc-a 7950 GX2??

nie wierzę

Hmm, po ponownym zainstalowani gry i nowszych sterów jest ok tylko woda do kitu i pod woda niebiesko:/

Złączono Posta : 01.10.2006 (Nie) 11:45

Aha, żeby nie zakładać nowego tematu to co można ustawić w sterownikach aby wszystko lepiej szło jakieś tam filtrowania itp. czy lepiej zostawić apllication contorled?

Złączono Posta : 01.10.2006 (Nie) 11:48

Aha i jeszcze jedno daj ktoś link do najnowszych sterów do Geforca 7950GX2 bo ja to na stronie Nvidi nigdy nie łapie co i jak:D Np. nie wiem jaka jest róznica miedzy forceware a innymi sterami:D Pozdr

Proponuję zassać wszystkie wydane pache do tej gry. Na moim sprzęcie jak w opisie też źle chodziło.Dopiero po zainstalowaniu kilku poprawek zaczęło normalnie chodzić(wszystko na max).Sądzę że winny jest…czas. To w zasadzie stara gra. A tak przy okazji niektóre stare gry lepiej chodza ze sterami do grafiki z czasów gdy były wydawane niż z najnowszymi.

Ogólnie gra jest zoptymalizowana pod karty radeona , do ge-forców był wydany jakiś patch poprawiający grafike , ale czy ten patch był do demo to tego nie wiem , a tak wogóle to demo jest troche spaprane , czasem działa prawidlowo czasem sie wiesza a to bez głosu albo całkowicie się przytnie , pełna wersja gry działa już dobże .