Fastclick w Temporary Int. Files, nie moge usunac, daje logi

W Temporary Internet Files mam dwa pliki, ktorych nie moge usunac:

tif.html

Wczesniej gdy skanowalem Ad-Aware pokazywal mi ze jest fastclick, ja go usuwalem, robilem skan i znowu byl. Teraz Adaware juz nie pokazuje bo dzisiaj usunalem z rejestru jakies toolbary ale z Tempa tych plikow dalej nie moge usunac. daje logi z HijackThis i Silent Runners. Bardzo prosze o ich sprawdzenie i czy wszystko jest ok. z gory dziekuje.

Ściągasz program KillBox, zaznaczasz Delete on reboot , w polu full path of file wklej ścieżkę:

C:\Windows\ADS.exe

Klikasz X czerwony i restart kompa.

Usuń w hjt.

Użyj ATF Cleaner i przeczyść Temporary Internet Files.

Po wykonaniu wklej nowe logi.

zrobilem wszystko jak mowiles, ale te pliki dalej sa w Tempie. czy reszta wpisow jest ok?

Logi są ok.

W ATF-Cleanerze spróbuj wyczyścić także inne rzeczy jak np. Current User Temp , All Users Temp.

Dodatkowo możesz przeskanować http://www.ewido.net/en/ i wrzucić raport.

To sa cookies wyszukujące. Sa wkurzające. Jesli masz IE to zablokuj w narzedziach IE adresy fasclick.com oraz fastclick.net i po bólu.

Złączono Posta : 12.01.2007 (Pią) 17:04

ma być fastclick.com sorry

zrobilem skan tym programem co napisales, tamte opje Current Users i All users mialem zaznaczone i te pliki zostaly. log z avg:

nazwa “diner dash flo on the go” to jest taka gra zainstalowana. czy jak usune to co pokazuje ten AVG czy ta gra bedzie dzialala?czy te pliki pokazywane przez AVG sa duzym zagrozeniem i moge je bez obaw ze cos przestanie dzialac wywalic z kompa?

Start => uruchom => wpisz regedit i kliknij OK => przejdź do:

HKU\S-1-5-21-1085031214-484763869-839522115-1004\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Ext\Stats

i skasuj {C95FE080-8F5D-11D2-A20B-00AA003C157A} oraz {F1FABE79-25FC-46DE-8C5A-2C6DB9D64333}

HKU to skrót od klucza o nazwie HKEY_USERS

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.BAT i uruchom go w trybie awaryjnym.

Sorry ze sie nie odzywalem wczesniej ale mam duzo nauki, sesja sie zbliza. w HKU skasowalem te dwie

dlugie cyferkowe wartosci. stworzylem fix.bat wklejajac do nieg dokladnie to co mi napisales. jak

uruchomilem fix.bat w trybie awaryjnym to mi tylko takie czarne okno mignelo i to wszystko. wylaczylem

przywracanie systemu na wszystkich dyskach. wylaczylem ukrywanie plikow ukrytych i odpalilem w trybie

awaryjnym mimo to na dysku C nie byl widoczny System Volume Informatin (SVI). odpalilem Total Comandera Power Packa

znalazlem SVI, przejalem na wlasnosc tak jak bylo napisane na stronce, wchodze do SVI a tam tylko dwa pliki:

(MountPointManagerRemoteDatabase) i (tracking). mysle ze tego pliku ktory mialem usunac moglo tam nie byc

, poniewaz zanim wszedlem wogole w tryb awaryjny to usunalem te 11 syfow, ktore mi pokazal AVG kozystajac z opcji usun

w tym programie (ten raport,ktory wklejalem poprzednim razem) i przeczyscilem odkurzaczem. mam pytanie do czego byl ten plik fix.bat co go odpalilem i czy to migniecie

czarnego okna bylo dobre? co zrobic aby znowu zablokowac System Volume Information bo teraz jak wchodze w

jego wlasciwosci to one juz nie wygladaja tak jak poprzednio tylko jak zwyklego folderu? we wlasciwosciach mojego

komputera nie ma juz tej zakladki “przywracanie systemu”. co zrobic aby sie tam znowu pokazala? bo chce

odchaczyc ta opcje, ktora wtedy wlaczylem. ten plik na C ADS.exe, ktory usuwalem kilboxem dzis znowu byl w windowsie. o ile dobrze pamietam to dawno temu juz ktos kazal mi go usunac, bo uzywam programu P2P ‘GOD’. w trakcie jego uzywania wyskakuje jakas reklama, nic takiego, ale mnie denerwowalo, ze wyskakuje to na czacie tego programu ktos mi powiedzial zeby usunac z windowsa ADS.exe zrobilem to i potem nie uzywalem programu do wczoraj. usunalem z rejestru z HCU z run wartosc ads.exe ale ta reklama i tak sie laduje. teraz zaden program niczego nie pokazuje (avast, adaware, spybot, AVG), ale mimo tych wszystkich czynnosci, ktore zrobilem w Temporary Internet Files

dalej sa te pliki, teraz sa juz tam trzy:

dalem nawiasy zeby nikt nie kliknal. jezeli masz Adamie jeszcze jakies pomysly i cierpliwosc do mojego problemu to bede bardzo wdzieczny za pomoc. Pozdrawiam