FastNet 99 i Win XP

Czy program Fast Net 99 4.3

działa z Win XP … zainstalowałem go i jakoś nie widzę żadnej różnicy :expressionless: (łącze radiowe w sieci LAN 64 kB ) Może jest jakaś alternatywa dla tego programu ( za free) ??

Jeśli ktoś z was ma Win XP i ten program i udało mu się go skonfigurować to proszę o jakiekowiek info .

Dziękuje :slight_smile:

Przecież szybkość sieci zależy od bardzo wielu

czynników i nie zawsze programy są w stanie pomóc.

Próbowałeś testować szybkość przed

i po uruchomieniu “przyśpieszacza” ?

tak testowałem … i nie ma żadnej różnicy … rano gdy nikt nie korzysta z sieci trochę ponad 256 k a wieczorem 64 k

Tak zgadzam się z Tobą że szybkość sieci zależy od wielu czynników

zastanawiam się więc po co są te cudowne programy , które obiecują że przyspieszą net nawet o 300 % :slight_smile:

Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedź :slight_smile:

witaj programy wspomagajace pobieranie typu flashget ,Fast Net 99 4.3 czy wiele innych tak przyspieszaja ale jak masz 64-ke to nieiwem jaka jest szybkosc pobierania na taim laczu ale na 128(nam w multimedii podniesli do 160 lub do 180 kb/s )czyli predkosc pobierania wzrosla o kilka kb/s w tym momecie maksymalna szybkosc pobierania u mnie wynosi max 20 kb/s moze czasem szybciej ,ale flashget ktorego uzywam czasami nie sciaga z ta magiczna predkoscia tych 20 czy 18 kb/s poniewaz czasam serwery na ktorych jest to co pobierasz sa do (…)wiesz do czego i to tesh jest ich wina .czasem to szybkosc u mnie wynosi nawet 2kb/s we flashget’cie

:]

to by bylo na tyle (chyba jak cos jeszcze ktos wie to niech napisze lub mnie poprawi)

pozdro:]

Taak,od wielu czynników, ale pierwszym i to najważniejszym jest właśnie “szybkość” wykupionego łącza[64 kb w lanie to podstawowy,najtańszy pakiet]a to kosztuje i to niemało.

Druga sprawa to ilu użytkowników używa zapychaczy łącza[p2p-kazaa,osioł itp]

Pozdro.