Fatalny problemz mikrofonem lub skype!

Witam! Mam taki problem! Ponieważ kupiłem nowy mikrofon na USB MEDIA TECH i jak rozmawiam przez skype nagle on się ucisza i człowiek z którym rozmawiam przestaje mnie słyszeć! Mówię cicho to on i tak się ucisza! A jak głośno to już w ogóle! Niewiem o co chodzi! Jakie trzeba mieć ustawienia i czy są jakieś sterowniki do tego takiego mikrofony:

MEDIA TECH-MT385 bo ja nie mogłem nic znaleźć

Złączono Posta : 08.02.2007 (Czw) 22:31

http://proline.pl/shop.php?prodid=MEDIA+TECH+MT385 taki mikrofon mam!

jesli masz karte dzwiekowa Realteka to to jest normalka…u mnie tez tak jest dlatego ustawilem sobie mikrofon dalej od ust…i juz sie nie ucisza :D…tylko jak ci sie uciszy to ustaw sobie dalej od ust mikrofon i w ustawieniach karty Realteka przesun pasek mikrofonu (w INPUT albo po polsku w nagrywaniu) na maksa…Zaznaczam ze to dotyczy kart REALTEKA…przynajmniej tych nowszych…

po prostu jak mówie troche głośniej to mikrofon coraz bardziej się ucisza i wtedy juz mnie wcale niesłychać! ale ja i tak i tak cicho mówie a to się wycisza! :-x

Złączono Posta : 08.02.2007 (Czw) 22:44

ale to tylko w Skype oraz w tym tescie dźwięku który sie znajduje we właściwościach dźwiękowych tam sie ucisza a np. w innych programach to tak się drę i gwiżdżę i nic się nie ucisza!

Złączono Posta : 08.02.2007 (Czw) 22:45

ja mam karte dźwiękowo zintegrowaną GIGABYTE

Narzędzia

Opcje

Audio

i odptaszyć

Niech skype dostosuje ustawienia urządzenia dźwiękowego