FCE, a matura

Witam. Ja z takim pytaniem. Otóż czy FCE jest trudniejszy od matury z angielskiego jeśli nie to czy od rozszerzonej też? Jeżeli też nie - mogę wnioskować, iż jeśli zdam tak z 85% na FCE to maturę rozszerzoną mam już zdaną pewnie? Proszę odpowiedzieć poważnie na pytania, bo się nie orientuje za bardzo… Pozdrawiam

M^2 zależy kiedy ten FCE jeśli w tym roku to jest trudniejszy od matury rozszerzonej. Jeśli w przyszłym roku to może być gorzej , bo mają poziom zbliżać do Advanced.

Z maturą to nigdy nie jest pewnie:)

Pozdrawiam

Właśnie w tym czasie się dowiedziałem że FCE jest trudniejszy tak czy siak, ale z tą maturą oby nie przesadzali =]. Dzięki za odp. Pozdrawiam

P.S. Fajnie, że on kosztuje 510 zł. oO

Kiedyś było 530 zł.

Kicior kiedyś było koło 600 złotych.

To jeszcze dawniej musiało być. ;]

Ja się zastanawiałem nad pisaniem tego, ale mama stwierdziła, że po co mi to teraz, i co to mi teraz daje?Podobno lepiej było by mi pójść za kilka lat na trudniejszy egzamin…

Może ACE ? A w ogóle ten papierek daje coś np. do pracy czy nie ? Bo pewnie tak czy siak jest rozmowa po angielsku to gdzie może mi się przydać taki papier? Czytałem, że jako przewodnik wycieczek itp. , ale to raczej nie mój kierunek =]