FEAR Combat problem, wywala po kilkunastu sekundach gry

Witam wszystkich :wink:

Mam mały problem z grą FEAR combat, po kilkunastu sekundach gry wywala mnie punkbuster z taką dopiską “PB INIT Faluire”. Aktualizowałem punkbustera ale nic nie dało :wink: Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam :slight_smile:

Spróbuj przeinstalować grę i na nowo pobrać aktualizację. Ewentualnie pozostaje Ci wyłączenie Punkbustera.

może się troche wtrące czy ktoś wie skąd można pobrać tą gre bo jak np. pobieram z dobreprogramy.pl to transfer jest masakra tak do 50 kb/s no a ja mam neostrade i jak wiadomo rozłącza sie co jakiś czas i nie sdanżam pobrać tego moze ktoś wie skąd to ściągnąć tylko żeby prędkosć była przyzwoita może jakieś torrenty ??

http://www.joinfear.com

A wracając do problemu czytałem że atualizacja firmware rutera pomaga, u mnie nic nie dało. Wyłączyłem fire walla bo moze blokuje jakies porty, to samo, nic nie daje :slight_smile:

musicie zaktualizowac grę do najnowszej wersji bodajże 1.09 i wtedy powinno wszystko działać.

Hehe, problem w tym że ja feara nie mam zainstalowanego teoretycznie. Grę mam na partycji D a formatowałem system i przepadły wpisy w rejestrze a instalki nie mam a ściągać nie za bardzo chce bo to ma 1,8GB.

Mógł by mi ktoś udostępnić wpisy w rejestrze ?:slight_smile: Z góry dzięki :slight_smile: