Fedora - dla początkującego?

Tak jak w temacie… Chciałem się dowiedzieć czy Fedora jest dla początkującego użytkownika Linuksa… z Ubuntu mam problem same… Więc ona odpada… Może ktoś poradzi ??

Jsst w mniejszym stopniu kierowana dla początkujących niż ubuntu/opensuse/mandriva

rozumiem… czyli nici dla poczatkujacego…

Niee

Nie o to chodzi.

Chodzi o to że np. Nie zainstalują Ci się same strowniki do nvidi.

eee tam uzywam zintegrowanej… wiec :D:D:D nie potrzebne to… czyli jak moze byc dla poczatkujacego prosty… Jak instaluje sie programy… przez jaki prog…

zajrzyj na forum fedory

kingston0 , w jednym poście używasz polskich znaków, w innym nie. Proszę żebyś stosował je we wszystkich postach, więc zedytuj swojego ostatniego posta i popraw co trzeba.

Cześć

Jeżeli chcesz zacząć przygodę z Linuksem to oprócz tych, które wymienił matiit dorzucę jescze jedna dystrybucję - PCLinuxOS, który wywodzi się z Mandrake - ja instalowałem to distro na czterech komputerach o róznej konfiguracji sprzętowej i nie miałem żadnych problemów - po instalacji kompy były gotowe to tego aby słuchać muzy, oglądać filmy i buszować po sieci. Jeżeli jesteś zainteresowany, to poczytaj o nim w sieci, jest trochę tego na polskich stronach i co najważniejsze to distro jest w wersji “LiveCD”.

Pozdrawiam

P.S. A jak poznasz tego Linuksa, to postawienie Fedory będzie o wiele łatwiejsze, choc Fedora podobnie jak OpenSuse potrafią czasem “mulasto” chodzić.