Ferie

No aj amm teraz ferie…tak sie nie moglem doczekac ze dzis wagarowałem :smiley:

Ale jeszcze jutro trzeba isc :frowning:

ferie ? co to jest ? Ja mam od poniedziałku sesję… Plusem jedynie jest to że jestem zwolniony z 2 egzaminów.

A w Brzozowie w niektórych miejscach … po jajka :x :smiley:

No jak to gdzie? Na krzesełku… przy kompie… :lol:

Ja w domu :frowning: ,ale kobieta przyjeżdża na całe 2 tygodnie :slight_smile: i napewno bedzie fantastycznie :smiley:

no ja dzisiaj zakńczyłem oficjalnie sesję, chociaż ta zaczyna się dopiero w poniedziałek ehehehhehe

a ferie w chacie przed kompem i pracą inżynierską, tylko na jeden weekend wybieram się do Warszawy

Ja też.

ja ferie zaczynam od jutra, jutro rownież mam 100dniówke, wiec bedzie troche czasu na dojecie do siebie, a tak pozatym to w ferie nigdzie nie jade bo musze sie uczyć do maturki, a i pewno do pracy zajże niejednokrotnie :smiley:

Przechalpane z ta matura :wink:

U mnie na feriach bałwanów lepić nie trzeba wystarczy wyjść na dwór :smiley: :smiley: :smiley:

Co do śniegu u mnie jest jego mnóstwo.

Co do ferii jade do cioci na górny śląsk a atrakcją tych ferii będzie wstęp do katowickiego Spotka na mecz Jastrzębskiego Węgla :wink:

A mi ferie zafundowało państwo wieczyste! Możecie mi pozazdrościć.

Nie rozumiem?? :?

Kerimusowi chodzi chyba o to ze ma ferie caly czas :slight_smile: a ja od wtorku 01.02.2005 ide do pracy ale mnie to cieszy bo praca dobra :stuck_out_tongue:

w koncu napadało ! jupiiii :smiley:

w Zakopanem jest 30 - 70 cm ale tam raczej nie wjedziesz, jak stamtąd wyjeżdżałem co 500m rozbita ciężarówka [ale na okres Waszych ferii to już pozamiatają :D]

Ja 31 stycznia idę do szkoły :frowning: juz miałem dawno ferie :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ja mam ferie od 14 i bede siedział w domu :smiley:

Za rok to mnie czeka. Bede miał ostatni ferie tak jak Ty :wink: