Ferie

Witam wszystkich :slight_smile: Chciałbym się dowiedziec kiedy macie Ferie, może planujecie jakiś wyjazd, może do rodziny… Napiszcie :slight_smile:

My (Śląskie) Ferie mamy dopiero w połowie Lutego… #-o I nie planuje żadnego wyjazdu, chyba w domku poodpoczywam :wink:

Poznań połowa stycznia xD ********* !!

edycja

boczi

Zazdroszcze :frowning:

No wiadomo xD

Złączono Posta : 30.11.2006 (Czw) 19:24

No wiadomo xD ale za to my mielismy w zeszłym roku w połowie lutego, wiec wy jestescie opóźnieni o 1 rok :stuck_out_tongue:

Lubin koniec stycznia- pierwsze tygodnie lutego, ja jak zwykle jadę na narty na tydzień w góry do szklarskiej poręby najczęściej albo do czech, a w 2 tygodniu jestem u dziadkow no i z qmplami sie spotykam

No chyba każdy… :smiley:

A ja mam urlop od poniedzałku do końca roku :lol:

lekarski ?

nie wiem na podkarpaciu mamy pod koniec lutego to chyba je spedze w domu bo juz nie bedzie sniegu ;x

A co to za filozofia ??

http://www.hotelcis.pl/ferie.termin.htm

Kujawsko-Pomorskie

13.01.07 Irlandia :smiley:

A sylwester w Kołobrzegu :smiley:

Koniec stycznia - początek lutego :slight_smile:

Republika Czeska

:frowning:

Pewnie pojade jak co roku do Zakopanego. Mam nadzieje, że zostawicie dla mnie troche śniegu na stokach :twisted:

popieram bardzo ten pomysł ja do Pragi a ty dokąd ?

Napisac nie możesz? A poza tym nie pytam się tylko kiedy są ferie, ale też czy wybiercie sie gdzieś…

Może gdybyś tytułował wątki jak trzeba, nie byłoby nieporozumień?

Hmm połowa lutego i tylko tydzień :frowning: No, ale spożytkuje go na nauce jazdy na desce od kilku lat chce zacząć i jakoś nigdy nie mam czasu.

Tylko?

W góry, narty rządzą!

Niestety tak tutaj(Austria) mam, ale za to mam więcej w wolnego w ciągu roku

Ja tam siedze zawsze w domu :? czasami jakiś wypad do kluby czy na piwko 8)