FF nie chce odpalić

Mam problem z FF na moim koncie 9administrator), pod odpaleniu FF, oznajmił iż jakas aktualizacja jest do dodatku (adblockplus) to zaktualizowałem go i komp się zawiesił. Po ponownym uruchomieniu i zalogowaniu się na moje konto nie mogę odpalić FF, w sensie że nie chce się włączyć, w menadżerze zadań też go nie ma. Na 2 koncie (z ograniczeniami) bez problemu idzie odpalić FF

Czy jest jakiś sposób żebym mógł odpalić liska na swoim koncie, nie chce na nowo instalować gdyż mam ważne tam zakładki i informacje, a nie chcę ich stracić. Próbowałem też w trybie awaryjnym, ale na nic.

Ponowna instalacja nie skasuje obecnych ustawień, dodatkowo możesz dla bezpieczeństwa zrobić kopię profilu Firefoxa za pomocą programu MozBackup http://www.dobreprogramy.pl/MozBackup,P … 12613.html

Uruchom tryb awaryjny Firefoxa i wyłącz wszystkie dodatki. Ikonę do trybu awaryjnego masz w menu start obok normalnej ikony uruchamiania programu lub w menu Start - Uruchom wpisz firefox.exe -safe-mode

Dzięki wielkie, wystarczyło tylko odpalić w trybie awaryjnym i później już bez problemu się uruchomił :wink:

Żeby uniknąć nerwów związanych z zakładkami polecam Ci instalację dodatku Xmarks Bookmark and Password Sync, który automatycznie robi kopię zakładek na serwerze. Nie trzeba się martwić awariami firefoxa, jak i całego systemu.