FIFA 06, a Windows 2003 :[

Witam, mam ogromny problem…

Otóż jestem posiadaczem gry FIFA 06 ( oryginał, żeby nie było ).

Lecz na systemie Windows 2003 nie chce mi chodzić. U wszystkich znajomych, którzy maja ten system także im nie chodzi.

Jak dotąd nie miałem żadnych problemów z odpaleniem jakiejkolwiek gry na tym systemie.

Co może być tego przyczyną ?

Opisz dokładnie swój problem jakis bład wyskakuje czy co :?

Bo my wrózkami nie jestesmy :roll:

No popztraz nie wiedziałem :wink:

A teraz na poważnie !

Otóż gra się zainstalowało prawidłowo, żadnych nieporządanych błedów.

Gdy uruchamiam FIFE 06, pojawia się ekran powitalny… i nic dalej sie nie dzieje, ekran znika i dalej widze tylko mój pulpit.

Na Widndows XP FIFA 06 działa bezproblemu. Lecz zależy mi na tym, żeby działała mi na 2k3.

Zadnych wirusów, trojanów, robaków ani żadnego podobengo świństwa na kompie nie mam, ponieważ regularnie sprawdzam w tym celu system.

Acha czyli rozumiem ze na tym samym sprzecie tylko na Xp wszytsko jest cacy :?

:jupi: :jupi: ale co to ma do rzeczy :expressionless: :-s

Windows 2003 to nie jest system do grania :lol:

i trzeba to sobie wbić do głowy to jest system serwerowy dlatego pewne gry na nim nie działają :slight_smile:

I tu bym sie z Tobą definitywnie nie zgodził…

Windows 2003 jest o wiele bardziej wydajniejszy od XP, a jak narazie wszystkie gry także mi chodziły, no poza FIFA 06, ale spoko, i ją uruchomie na tym.

To że na pudełku do gry pisze w wymaganiach: Win 98,2k,XP to nie znaczy ze nie mozna grac na 2k3, o Linuxie tez tam nic nie pisze, a jakos bezproblemowo kazda gre mozna na nim uruchomić.

Może nei masz DirectX 9.0c? Ja miałem to samo z Colinem 3, bo zapomniałem zainstalować po formacie :roll:

Hehe… oj DirectX 9.0 c to podstawa :slight_smile: NA tyle głupi nie jestem, żeby go nie mieć. :slight_smile:

Spróbuj ściągnąć najnowsze sterowniki do karty graficznej, odinstaluj stare i zainstaluj te nowe. Zawsze jest szansa, że to wina właśnie sterowników. Jeżeli nie ruszy, to przeinstaluj grę, tzn. odinstaluj, wyczyść rejestr itp.