Fifa 06-pomocy!

(Szymon Bartnicki) #1

Witam.Od kilkunastu dni jest szczęśliwym posiadaczem fify 06. Dziś rozpocząłem 9 sezon PSV.Gdy włączam drugi mecz,bo jego zakończeniu gdy trwa finalizacja transferów po 41% cofa do 33% i natymiastowo wywala do windowsa i pojawia sie komunikat o błędzie.I tak za każdym razem :frowning: Błagam was pomóżcie.Nie chce zaczynać gry od nowa,więc BŁAGAM pomożcie.Napiszcie co mam zrobić :frowning:

Złączono Posta : 10.11.2005 (Czw) 17:56

Co może być tego powodem?Korzystam z XP.Mojemu bratu jako innemu użytkowniku wszystko elegancko działa...A mi nie.POMÓŻCIE! :frowning:

(Maesky) #2

Może utwórz obraz płyty i spróbuj zagrac z obrazu, moze wtedy ruszy, kiedyś mialem podobny problem i się udało. Życzę Ci zeby tez Ci się powiodło bo 9 sezon to już coś...

(Ford Fokus) #3

Hmm... To jest tak jakbyś się pytał o godzine, a ktoś Ci odpowie "jest popołudnie" i co z tego wiesz? To, że jest popołudnie, a Ciebie interesuje godzina. Dokładnie tak samo jest z tym. Jaka jest treść tego błędu? :-x :-x :-x

(Piotrek 444) #4

Zastaw sejwy a fife przeinstaluj :slight_smile:

(Szymon Bartnicki) #5

"Pojawił sie błąd i aplikacja fifa06.exe musi zostać zamknięta,przpraszamy za problemy" raport o błędzie można wyłać do microsoftu....: :?

Złączono Posta : 10.11.2005 (Czw) 22:35

Robiłem to dwukrotnie niestety nadal to samo :frowning:

Złączono Posta : 10.11.2005 (Czw) 22:50

Tworzenie obrazu płyty również nie usunęło problemu... :frowning:

Złączono Posta : 11.11.2005 (Pią) 13:40

Co jeszcze mogę z tym począć? Pomóżcie... :frowning: