Fifa 06

W tym temacie dyskutujemy ogólnie o tej grze. Co o niej sądzicie? Można podawać najlepsze taktyki, talenty, ciekawe dodatki do gry itp.

Zapraszam do dyskusji.

gra jest calkiem calkiem :slight_smile: fajne sa bledy w polskim komentarzu :smiley: nie bede wymienial pewnie kazdy kto ma polska wersje sie z takowymi spotkal :wink: ale czasami denerwuje mnie to ze obroncy przeciwnika (kompa) maja super dobre opanowanie pilki i robia co chca… a moze to ja taki slaby :?

Gra jest o wiele trudniejsza od poprzedniej części, w o6 na najłatwiejszym poziomie trudności czuję się jak w o5 na wysokim :wink:

Błędy w komentarzu. Owszem spotkałem się z takimi, ale wywołały u mnie raczej salwy śmiechu, niż jakieś zdenerwowanie :smiley:

Cieszy mnie też także możliwość tytułowania powtórek, choć ilość dostępnych do wpisania znaków bardzo irytuje. Ale to i tak udogodnienie w porównaniu z wersją o5

IMO największym nieporozumieniem są sędzia główny i liniowy. Temu ostatniemu nawet chorągiewki nie chce się podnosić :evil: A główny sędzia porusza się w pozycji ‘na goryla’, jakby chciał zaraz kogoś skrzywdzić.

a mi to przypomina jakby kloca w majty puscil :smiley: tak samo z zawodnikami (gracza i nie sterowanymi przez niego tzn kierujesz innym a tym kieruje komp). stoja jakby kloca puscili i zawodnik kompa przechodzi obok niego :slight_smile: mam nadzieje ze zrozumieliscie o co mi chodzi nie bede musial tego wyjasniac :stuck_out_tongue:

Podoba mi się to porównanie :smiley:

:spoko:

Calkiem fajna Gra. Poziom trudnosci wcale nie ejst taki wyskoki - ja gram na World Class i udaje mi sie byc w pierwszej 5 w tabeli ligowej(nie gram na symulacjach!) Trapi mnie tylko ten klomentarz i kilka małych bugów, ale całkiem miła rozrywka.

hah ja mialem fajny bug :slight_smile: szkoda ze repa usunalem… no wiec gralem sobie wiselka :wink: to byl mecz z lechem poznan. lech atakuje strzela i trafia w obronce. bramkarz sie rzuca ale pilka przelatuje obok bramki. gol :? przelecialo obok i gol byl!! dobrze ze mialem zapas kilku bramek :slight_smile: .

i troche glupio jest ze przy zmianie druzyny sie kadra “kasuje”. wydalem duzo kasy na kadre w bayerze leverkusen i przeszedlem do evertonu i wszystko od poczatku ;/