Fifa 07 problem z grą w sieci

Jak wyżej nie mogę zagrać w fife 07 w sieci,gra normalnie chodzi na single player a jak chce w sieci pojawia się komunikat :

“DSConnnect barf[obyect error]”

GRA JEST ORYGINALNA.

Pomocy

Niech ktoś napisze co mam zrobić,mam fife już ponad miesiąc a nie mogę z kimś zagrać. Dodam jeszcze że jak włanczam grę to mnie loguje do online

Może Firewall blokuje …

a jeśli tak co zrobić?

Może ktoś ma linka do jakiegoś patcha online?

Jaki masz firewall ?

coś już kręcisz …

Nic nie kręcę. Pytam o patcha bo jak wchodzę to piszę że musze uaktualnienie online jakoś tak pobrać ale się tego nie da zrobić :frowning: A co do firewalla nie wiem nawet co to jest;/ przeglądarka : Mozilla ja w kompie cienki jestem niestety ;/

Firewall to jest zapora ogniowa http://pl.wikipedia.org/wiki/Zapora_sieciowa

Zazwyczaj się nie da pobrać jak się ma piracką wersję gry.

Jak naprawdę masz oryginała to nie wiem.

Nie no dalej nie wiem co jest;/

W dniu 06.07.2008 , o godzinie 10:19 został dopisany post przez DomiX333

Dzięki wszystkim za pomoc ;/

To w końcu sprawdziłeś co z tym firewallem ?

nom ale jak to sprawdzić ? Nie mam na pewno SP2

a jakiego masz antywirusa ?

PC tools antivirus

Ale to ważne?

Ty se żart robisz? To najgorsze dziadostwo z wszystkich antywirusów. Jak przeskanowalem archiwum z 593 wirusami, PC Tools AV wykryl 1. Pozatym kiedyś jak go wgralem mialem ciagle BSOD’y. Lepiej usun ten szmelc i wgraj coś normalnego typu Avira lub AVG (w ostateczności avast!).

I myślisz że to przez to ?

Ok już szukam na stronce nowego

Ja polecam AVG :stuck_out_tongue:

jak nie masz kasy to weź AVG a jak masz 100 zł to weź Kasperskiego

A AVG nie jest płatne? miałem już kiedyś raz może drugi raz się już płaci za licencje?

W dniu 09.07.2008 , o godzinie 17:13 został dopisany post przez DomiX333

Wgrałem nowego antywira,wykrył ponad 1000 wirusów ale problem dalej ten sam niestety:(

Jakiego ?

AVG ale to już nie ważne bo przecież wgrałem nowego antywira i dalej nie moge zagrać w sieci :frowning:

ale jakiego antywira … i to jest ważne bo może on blokuje grę w sieci

Avira