FIFA 07 - Problem z grą wieloosobową

Mam problem z graniem w FIFĘ 07 przez Internet. Uruchamiam grę, wchodzę w Tryby Gry>Gra Wieloosobowa>Połączenie Bezpośrednie. Tworzę swój profil (czy tam konto), zapisałam sobie na listę dwóch graczy, wpsiałam ich nr IP i nazwę oczywiście. Chciałam się połączyc z jednym z nich więc umówiliśmy sie, ze ja najpierw wcisnę Gospdarz, a moj przeciwnik Połącz. Kiedy nie działało spróbowalśmy na odwrot (ja połącz, a moj przeciwnik gospodarz), ale tez nie działało. Możecie mi powiedziec, co robic, zebym mogla grac przez Internet? A moze cos robie źle? Nigdy nie grałam w FIFE w sieci, więc licze na waszą pomoc, z góry dziękuje .

Zasadnicze pytanie: masz zewnętrzne IP? Jeśli nie to zostaje grać Ci przez Hamachi i musi działać, łączysz się tak jak napisałaś ale podajesz IP z hamachi :slight_smile:

zewnętrzne IP, czyli takie, które się nie zmienia? sorry, ze sie pytam, ale nigdy nie grałam przez neta…moje IP się zmienia, mój kolega tak samo miał, ale m mógł grać (za kazdym razem podawal swoje nowe IP przeciwnikowi), to dlaczego ja nie mogę??

Ktoś by zagrał w Fife 07 przez internet w Grze Wieloosobowej ?