Fifa 08 i geforce4 mx 440

witam zakupiłem niedawno oryginalną fifę 08 instaluję i pojawia się czarny ekran :frowning: Słyszałem że moja karta nie obsługuje pixel shader, ale podobno można je wyłączyć w tej grze. Czy to możliwe? Jeżeli tak to jak to zrobić??? Proszę o odpowiedź. Jeżeli nie to czy w ogóle jest jakaś szansa odpalenia tej gry na tej karcie graficznej??? :?:

może jakiś program “oszuka” tą fife i ruszy :?:

Za słaba grafa na tą gr, która i tak nie ma najwyższych wymagań.

Jak mi przycina przy powtórkach to co dopiero u Ciebie by się działo ^^

jojo1000000 , skoro posiadasz oryginalną grę, to powinieneś zauważyć, że na odwrocie pudełka z grą jest napisane drobnym drukiem:

Na GeForce 7600GS przycina na powtórkach ? to masz coś skiepane z kartą bo mi chodziło na zintegrowanej jak nie miałem 8800 i to na najwyższych detalach :]

Mam słaby procek - to jest główny mankament… ale już po mału zaczyna mnei to denerwować więc dwurdzeniowy nie długo może być kupiony :stuck_out_tongue:

Ściągnij program 3Danalyze który emuluje PS 2.0 w kartach pokroju GF 4 MX

Słaby procek ? :slight_smile:

U mnie FIFA 08 chodzi na full detalach i nawet nie przytnie, a zobacz na mój sprzęt (w podpisie) :stuck_out_tongue:

tyle że w grach to twój duron jest lepszy od pentium4/celeron

na karcie 7300gt pentium4 ma 30% (i wyżej) gorsze wyniki od athlona…

p4 blokuje grafę dlatego może ci się przycinać…

Możliwe … ale ja nie jestem jakimś graczem który potrzebuje najwyższych detali więc jak narazie nawet CrySis’a przeszedłem :stuck_out_tongue:

hehe wymieniłem kartę graficzną i “śmiga” na max detalach