FIFA 09 Co o niej sądzicie?

Demo proste :slight_smile: bo to jest poziom amator ;] duza roznica jest juz pomiedzy amatorem a poczatkującym a pozostaje jeszcze Zawodowiec i Klasa światowa tak samo można wybierac trudność bramkarza :wink: Widać że L337 Crew, Kriss i mati-2744 to fani PES i chcą tylko zepsuc opinie fify ;] ja mam poziom gdzies :slight_smile: bo i tak nie gram z komputerem tylko turnieje i gram z innymi graczami :wink: niestety PES nie ma stron turniejowych :stuck_out_tongue_winking_eye: a jak ma to niewiele

Jeśli o mnie chodzi, to masz rację, ale też nie do końca :slight_smile:

W Fifę namiętnie grałem od 98 do 06, w każdą edycję (przy okazji uefa champions league itd.) i wówczas cieszyła mnie gra.

Niestety na rzecz PESa 06, w którym rywalizowałem ze znajomymi zostawiłem fifę 07 i 08, bo ten bił je na głowę pod każdym względem.

Niestety rozczarowałem się wersją 2008, która jak dla mnie jest średnia. Grafika w połowie dobra, niektóre elementy ciekawe, inne - typu: stadion, murawa, kibice oraz sterowanie są tragiczne.

Dlatego z nadzieją czekam nadal na finalne odsłony pesa 2009 i fify 09. Po wyżej wspomnianym demku nieco się rozczarowałem, bo wg wcześniejszych zapowiedzi nie wnosi nic ciekawego.

Wiadomo, że w demie poziom amator

Radykalnych zmian nie mogą przecież zrobić bo to by już nie była FIfa :slight_smile:

Wcale nie.

Lubie PES i FIFĘ.

Po prostu mam swoje zdanie.

Kiedyś bardzo lubiałem fifę ale od kilku lat już nie choć gram dość często w nie.

Na nowego PES na początku też się nie nastawiałem ale gdy się dowiedziałem że mają licencją UEFA to tylko zacieram ręce.

Zobaczę co z tego będzie.

Demko już można zassać :smiley: http://peb.pl/showthread.php?p=1520918#post1520918

Ja już w nie gram od czwartku rana :]]] Zajebiaszcze grafiką bije FIFA na glebe. Grywalność tak samo efekty wszystko cacy jeszcze licencje :slight_smile: PES 2009 rządzi!

Ja grałem w PESA 6, PESA 2008 i FIFE od 2005 do 08 i teraz nie mam wyboru… Jedyny słuszny to PES 2009… A trudność komputera jest poniżej oczekiwań… Wygrywam cały czas na klasie światowej… Jedyny dobry poziom, to ten która można kupić w sklepie… Tylko na tym da się grać…

FIFA 09 to kolejny odgrzewany kotlet. EA Sports robi tak już od FIFY 06… Ale na PS3 i Xbox360 to jest arcydzieło…

Jedyny plus to patchmakerzy do FIFY, jak RickyKaka… Już można zrobić kopię bazy danych gry, zmienić muzykę w grze i odblokować rzeczy w sklepiku… W grudniu pewnie będzie CEP…

mam juz fifke 09 polecam lepsza grafika i wogule

Post 2

i jak zawsze male wymagania te 2gb itd to sciema naprawde ma 512 ramu procesor 1.3 a i internet potrzebny bo mozna grac przez neta xD

Mi się podoba,grafika poprawiona lepiej odwzorowana fizyka gry,PES niech się schowa do fify

buhaha…

tak to jest jak się nie potrafi grać w pesa

viewtopic.php?f=11&t=276330

pfffffffff pierw musi być w co grać a nie pes,pes to badziewie krótko pisząc

Ile razy grałeś w PES ? W jaką część ? Ja w Fifę grałem od wersji 2001(czasami też w 98’) do 2007, ale gdy zagrałem w PESA 2008 z EVOLUTION PATCH to Fifę wywaliłem! Fifa jest sztywna a sędziowanie, żal! W fifie jak bramkarz wejdzie z piłką poza linię bramkową to co ? nie ma gola choć powinien być, w PESie jeśli piłka lekko przekroczy linię to od razu jest gol, wiem bo tak miałem już kilkadziesiąt razy. Poza tym w Fifie nie ma czegoś takiego jak ręka…

I sędziowie się nie poruszają w FIFIE, piłkarze dziwnie się poruszają, a grają jak 60-latkowie…

W 4,6 i demo bodajże 2008 czy też 9,kilka razy,więcej nie mam zamiaru masakra.A co do fify to gram od 01 do teraz,100 razy lepsza niż pes,chodzi o grywalność