Fifa 10 kropeczki na murawie

Witam, widziałem ze był juz taki temat, ale nie wiem gdzie ten watek się podział. Równiez mam ten sam problem, a mianowicie zamiast liń na boisku są kropki.Gra jest oryginalna, a komputer spełnia wymagania gry, nie wiem od czego to moze zależeć. Próbowałem odpalać gre na róznych rozdzielczościach, ale nie daje to żadnego efektu. Wyłaczyłem tez tą opcje murawy 3d i nic nie pomogło, kropki nadal są. Dodam, że murawa na kompie u mojego kuzyna, który ma gorszy sprzęt wyglada normalnie.

Czy masz podkręcony komputer (CPU/pamięć/GPU)? Jeżeli nie, to zmień wersję sterowników grafiki. Możesz też popróbować z ustawieniami AA i anizo. Możliwe, że wyłączenie wygładzania i filtrowania (lub zmiana ich trybu) usunie problem.

Poprzestawiałem pare rzeczy w AA i jest ciekawy efekt, a mianowicie jak odpalam gre, właczam mecz to na murawie są kropki, ale gdy podczas gry wyjde do windowsa(zminimalizuje gre) to po powrocie do niej mam normalne boisko z liniami, takie jak powinno byc. Nie wiem tylko co zrobic, aby boisko bylo odrazu z liniami.