FIFA 10 na PC - opinie

Witam,

czy ktoś z tego forum miał okazję przetestować już FIFĘ 10 ?

Ja jutro rano będę miał więc sam od siebie coś powiem, ale teraz chciałbym usłyszeć co Wy sądzicie o nowej FIFIE :wink:

Odrazu zaznaczam, że to temat o FIFIE i jeśli ktoś ma pisać , PES lepszy , itp. to niech w ogóle się nie udziela…

Dla mnie nowa FIFA jest dobra dużo zmian.

Ciężko się kieruje zawodnikami, obrona lepiej reaguje, bramkarze lepiej bronią, nowe menu, nowe taktyki itp, składy, leprze stadiony, grafika dla mnie dobrze murawa nie jest źle, kwestia ustawienia grafiki i ustawień w grze :):),dodano nowe losowania, dodana arena treningowa, nowy sezon, zostań nową gwiazdą klubu i reprezentacji nawet nieźle to wygląda :):), nowe stroje, deczko poprawione twarze, piłkarze ruszają się bardziej realistycznie, widać to o drazu postrzeleniu bramki, w końcu widać reakcję po strzeleniu bramki :):slight_smile: sędziowie boczni w końcu mają mózg w głowie :slight_smile: pokazują spalone czyja piłka itp :):), jak są zmiany główny sędzia jest pokazany, rękę ma podniesioną do góry że jest zmiana :):). ITP… Teraz się trudniej broni karne, bo jest nowa kamera za siatką :):slight_smile: fajnie to wygląda :slight_smile:

O golnie nowa FIFA 10 mi się podoba… Jest nie źle ale mogło by być lepiej :):):slight_smile:

Gdy ściągnąłem demo to… nie tak jak rok temu “bylem pod wrażeniem”. W 09’ na początku wkurzyły mnie twarze piłkarze i te ich “oczy” normalnie jak zombiaki. Tu zostało to poprawione. Sama gra jest {ciach} (PES’a 2010 nie testowałem, bo demo leci po 30kb/s :< ) Cisnę mocno, już jestem w 5 sezonie (gram Wisłą Kraków) dobrze rozwijają się piłkarze np Małecki na początku ma 67pkt, a teraz ma ich już 82. Paweł Brożek bodajże, z 74pkt “wzrósł” do 86 ; ) Parę godzin temu zacząłem grać w trybie “zostań gwiazdą” i to dopiero jest rewelka :smiley: Już mnie do repry powołali :smiley: Jak dla mnie gra jest dobra, nie świetna, ale dobra. Świetny to jest tryb kooperacji ; >

PS Ciężko się trenuje sztuczki ; D

PLUSY:

sędziowie wyłapują każdą “rękę”

inteligencja graczy

tryb “zostań gwiazdą”

rozwijanie się

MINUSY:

czasem za brutalny faul dostajemy “żółtko”, a za łagodniejszy “czerwień”

dziwny poziom trudności np gdy gram na “Legendarnym” potrafię wygrać mecz, lecz na “Klasie Światowej” gra mi się ciężej

dalej ten sam wygląd “menu”

brak licencji na stroje reprezentacji

wygląd niektórych stadionów (np na stadionie Wisły są… drewniane ławki trenerskie, które wyglądają jak “schowki” na siano.

dużo jej brakuje do konsolowych wersji (lepiej wyglądają animacje piłkarzy w fifie 08 na ps2)

Jedną z największych wad jest to że EA Sports olała PC i postanowiła powrócić do grafiki sprzed 5lat

Nie powrócić, po prostu nie ulepszać od 5 lat ;]

Dokładniej od 06 :slight_smile:

Pograłem, nic się nie zmieniło, gameplay fatalny, ale mimo wszystko gram :smiley: