Fifa 11 czy mój komputer pociągnie

Siema chłopaki mam problem czy opłaca mi sie kupić fife 11 bo nie wiem czy mi bedzie jako tako chodzic demo sie zacinało i nie wiem czy to wina dema czy nie bo takie gry jak mafia2,Far Cry 2 cod 7 chodzily mi na conajmniej średnich bez zacięcja.Słyszałem ze fifa tnie sie wielu osobom sie tnie ale widziałem wiele sposobow na to zeby sie nie ciała ale musze mieć jakoś pewność że jest szansa zeby fifa sie nie ciało wieć prosze was o pomoc.

Mój komp:

Ram-2gb

Karta:geforcce 9600gt

Procesor:Intel pentium dual core 2.0

Wymagania fify:

Procesor typu Dual Core 2,4 GHz

System: Windows XP, Vista lub 7

Pamięć RAM: 1 GB (2 GB w przypadku Visty lub 7)

Karta grafiki: 256 MB, z obsługą DirectX 9 (zalecane modele: ATI HD 3870, GF 8800 GE lub lepsze)

Jest szansa ze nie bedzie sie cieło?

Dobrze by było, gdybyś podkręcił przynajmniej o 500 Mhz procesor, bo rzeczywiście może ci się ciąć. I nie zapomnij o aktualizacji sterowników oraz bibliotek DirectX.

jak podkręci procka o te 500mhz to moze mu zasilacz nie wyrabiac i wraz będzie sie ciął… lepiej z detali zdjąc do low

czyli na low powino chodzic?

Jeśli twój system to xp to będzie lepiej na nim chodzić.Kumpel ma podobny sprzęt to na windows 7 nawet na niskich z lekka przycinało.Po instalacji xp śmigo spokojnie na średnich 1280x1024

Panowie ,nie straszmy go… :wink: Spokojne Ci pójdzie… :slight_smile: Grałem w FIFE na GF 9500GT I AMD Athlonie 2.0 i działało ładnie… :slight_smile: