Fifa 13 gra się strasznie muli

Cześć, mam problem z Fifa 13. Mam laptopa(dane podaje nizej), kiedy chcę pograć w fife to muszę ją włączać przez zintegrowaną, bo jak odpalam fifke przez kartę wysokiej wydajności nvidii to jak już odpalam mecz to gra się wyłącza. Na zintegrowanej karcie gra się muli i komputer zaczyna się grzać.

Kiedy odpalam inne gry typu bf3 to nie ważne czy na najniższych wymaganiach czy najwyższych to gra i tak się muli i lapek się grzeje. W czym tkwi problem?

Dane techniczne:

Dell N5110

procek: Intel Core i5-2450M CPU @ 2.50GHz

2.50GHz

RAM: 4,00GB

Grafika: NVIDIA GeForce GT 525M

retsam , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Zapewne w ustawieniach zaawansowanych karty graficznej. Pewnie masz włączony antyalliasing i wszystkie inne funkcje na wysokie detale. Ustawienia te zmienisz w panel sterowania -> Nvidia.

Niee to nie to, dalej co pare sekund zaczyna mulić, wszystko kratkuje.

sterowniki najnowsze?

Sterowniki świeżo pobrane od invidi. Powiem, że gry takie jak minecraft, sims 3, NFS The Run a nawet NWN 1, miały prawie taki sam problem mulenia się. Skyrim i COD MW 3 już dało się grać normalnie. Myślę, że takie gry jak minecraft to już powinien pociągnąć.

Dodam też, że podczas gry temperatura wzrasta do 85-90 stopni!